apc ups و انتخاب کابینت باتری :

apc ups و انتخاب

apc ups و انتخاب کابینت باتری برای آن :

apc ups و انتخاب کابینت باتری برای آن اهمیت بسیاری دارد چرا که سبب محافظت از باتری می شود. یو پی اس apc از برندهایی است که به عنوان استاندارد صنعتی جهت زیرساخت های حفاظت از برق نزدیک به چهل سال است که شناخته شده است. ای پی سی یو پی اس به عنوان پیشرو در صنعت به همراه بزرگترین شرکای فناوری اطلاعات به طوری قابل اعتماد دسترسی و اتصال را ارائه می دهد.

apc ups و انتخاب

تولید apc:

اشنایدر الکتریک که خود به تولید مراکز داده و باتری و یو پی اس و تجهیزات الکترونیکی می پردازد apc را نیز تولید کرده است. در سال 2007 ای پی سی بوسیله اشنایدر الکتریک خریداری شد و با سیستم mge آن را ادغام کرده است. تا واحد تجاری انرژی و خنک کننده اشنایدر را تشکیل داد. با استخدام 113900 فرد توسط این شرکت در 102 کشور جهان به بزرگترین فروشنده ای پی سی تبدیل گردید. apc بوسیله اشنایدر در سال 2011 به یک برند محصول به تنهایی تبدیل شد.

apc ups و یو

یو پی اس apc:

در هر کار و صنعتی برای فعال بودن قدرت آن فعالیت به یو پی اس apc نیاز دارند. که سبب تامین منبع برق بی وقفه می شود. و حداکثر میزان در دسترسی و زمان کاری تضمین شده را ایجاد می نماید. جهت جلوگیری از در آسیب بودن تجهیزات در برابر قطعی برق بایستی از یو پی اس استفاده شود. امروزه در منازل و اداره ها و کارخانه ها نیز از یو پی اس استفاده می شود تا علاوه بر حفاظت باعث ممانعت از نویز و تغییرات فرکانسی نیز گردد. در خانه ها نیز برای نگهداری و حفظ کنسول های بازی و سینماهای خانگی از ups استفاده می گردد. همچنین برای دسترسی کامل و فوری به دوربین های امنیتی نیز استفاده از یو پی اس امری مهم است.

یو پی اس apc و راه اندازی

apc smart ups:

این یو پی اس مجموعه ای از واحدهای کوچکتر می باشد. برای مصارف اداری و خانگی از این مدل استفاده می شود. و در دسترسی آن به عنوان نسخه های رکمونت است. به جز سری اسمارت یو پی اس آنلاین مدل های surt و srt سایر واحدهای این یو پی اس سیستم های تعاملی خطی اند و از طریق اینورتر تنها هنگامی که برق شبکه در دسترس نیست خروجی های خود را خارج می کنند.

مهم بودن استفاده از apc ups:

ای پی سی یو پی اس به عنوان سیستمی پشتیبان جهت تامین برقی پایدار برای تجهیزات الکتریکی و اساسی به کار می رود. یو پی اس به شکل خودکار و بدون وقفه در زمان قطع شدن برق و یا ایجاد نوسانات ولتاژی برقی سالم و پایدار را تامین می نماید و این مهم از ایجاد قطعی برق جلوگیری کرده و سبب دسترسی به موارد و داده های مهم در هر تایمی می گردد.

راه اندازی یو پی اس ای پی سی :

1-بررسی بار تجهیزات و نیازها :

نیازهای برقی وسایل بایستی در ابتدا بررسی شود و بار مصرفی آنها مشخص گردد. انجام این عمل سبب انتخاب یو پی اس مناسب می شود و برق لازم برای تجهیزات را به شکلی دقیق تامین می کند.

2-انتخاب مدلی متناسب :

بر اساس نیازهای برقی و بار مصرفی تجهیزات مدل ای پی سی مناسب انتخاب می شود. بر اساس ویژگی های پیشرفته و ظرفیت باتری و توان خروجی این انتخاب صورت می پذیرد.

3-راه اندازی و نصب درست :

انجام مراحل نصب و راه اندازی کردن یو پی اس ها بایستی بوسیله افراد متخصص در این زمینه صورت پذیرد. که موارد نصب شامل اتصال درست به تجهیزات و برق و تنظیمات اولیه و فراگیری آموزش های لازمه است.

رک و کابینت باتری :

محافظت از باتری یو پی اس بسیار مهم می باشد. به این دلیل از محفظه ای بسیار محکم و بخصوص برای نگهداری آنها استفاده می شود. به این محفظه کابینت باتری یا رک می گویند. بر اساس تنوع در ابعاد و سایز باتری یو پی اس سایز کابینت باتری و طراحی ابعاد آن صورت می گیرد.

یو پی اس apc و اهمیت

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل کرده و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights