APC یو پی اس و عملکرد آن به چه شکلی است :

APC یو پی اس و

APC یو پی اس و نوع عملکرد آن :

APC یو پی اس و بررسی فعالیت آن و نوع کارکرد آن امری مهم است. که نصب آنها بایستی توسط افراد متخصص صورت پذیرد.یکی از مهمترین و بزرگترین تولید کننده های UPS یا همان سیستم برق اضطراری و رک های هوشمند و باتری ها و تجهیزات خنک کننده جهت مراکز داده شرکت یو پی اس APC می باشد.سه کارشناس که از دانشگاه ماساچوست فارغ شده بودند و در رشته برق و الکترونیک خوانده بودند. این شرکت را تاسیس کردند.

APC یو پی اس و

یو پی اس دارای انواع زیادی می باشد که شامل موارد ذیل است :

1- یو پی اس لاین اینتراکتیو
2- یو پی اس آفلاین
3-یو پی اس آنلاین

APC یو پی اس و
-یو پی اس های آفلاین یا آماده به کار :

ارزان ترین نوع UPS ها این مدل از آن است. که به این صورت کار می کند که در حالت عادی دستگاه را به شکل مستقیم به برق شهری متصل می نمایند. و زمانی که برق قطع گردید UPS متوجه نبود برق می گردد و به حالت باتری تغییر مسیر می دهد. به دلیل وقفه ای کوتاه که این یو پی اس ها دارند این مدل از آنها یو پی اس های خوبی نیستند.برای دستگاه های بسیار حساس نباید از آن استفاده گردد.

یو پی اسAPCمدلEasy UPS On-Line SRVS 1000VA

– یو پی اس های آنلاین یا برخط :

بهترین نوع یو پی اس ها ، یو پی اس های آنلاین می باشند که گران نیز هستند.در گذشته قیمت این UPSها بسیار بیشتر بوده است که فقط جهت کاربردهای تجاری استفاده می گردید . امروزه برای کاربردهای معمولی نیز از این UPS استفاده می گردد.چرا که بسیار مقرون به صرفه می باشند.برخلاف یو پی اس آفلاین این یو پی اس ها به طور بدون وقفه همواره در حال آماده باش هستند و برق را فیلتر می نمایند.

APC Smart-UPS RT 10kVA

-یو پی اس اینتراکتیو :

این UPS ها نیز در زمان قطع برق لحظه ای عملکرد خوبی دارند. و با استفاده از ترانسفورماتورهایی که ولتاژ های خروجی شان متناسب با نوسانات لحظه ای برق برق تنظیم می نماید قیمت بسیار پایینی دارد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و سرویس و نگهداری آن و تعمیرات آن تخصص بسیار ویژه ای دارد. در صورت داشتن هر سوالی در این موارد با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights