یو پی اسAPC و شناخت آن دارای چه اهمیتی می باشد :

یو پی اسAPC و شناخت آن

یو پی اسAPC و شناخت آن :

یو پی اسAPC و شناخت آن امری است که سبب افزایش آگاهی درباره این مدل از یو پی اس ها می گردد. که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم.شرکت UPS APC از جمله تولیدکنندگان مشهور دستگاه برق اضطراری و همچنین باتری و رک هوشمند جهت مراکز داده و همینطور تجهیزات خنک کننده جهت دیتا سنتر ها می باشد.توسط سه کارشناس برق و الکترونیک در سال 1981 که از دانشگاه ماساچوست اتمام تحصیل یافته بودند. تاسیس گردیده است.

یو پی اسAPC و شناخت آن

تفاوت یو پی اس ایرانی و خارجی :

وزن کم و حجم کم یو پی اس های خارجی به نسبت یو پی اس ایرانی از جمله تفاوت های این ها می باشد.به عبارتی تولید کنندگان خارجی توانسته اند حجم و وزن یو پی اس را بسیار پایین آورده. و به جای آن سبب افزایش سرعت عملکرد و افزایش سوئیچینگ این دستگاه ها شده است.

یو پی اسAPC و شناخت آن

 

براساس استفاده هایی که از یو پی اس های ایرانی شده است. این نتیجه کسب گردیده که یو پی اس ایرانی دارای شارژرهایی است که دارای تکنولوژی ساخت قدیمی هستند. که به نسبت نمونه خارجی خود طول عمر باتری را کاهش می دهند البته این مشکل اخیرا توسط کارشناسان ایرانی رفع گردیده است.

یو پی اسAPC و شناخت آن

مزایای استفاده از یو پی اس صنعتی :

رعایت ایمنی در نصب و راه اندازی یو پی اس ها از جمله عوامل مهم و اصلی محسوب می گردد. سیستم های UPSهای صنعتی بسیار منعطف هستند. و دارای قابلیت تنظیم می باشند.یو پی اس ها جهت ایجاد خطی فعال مابین منبع تغذیه و بار بحرانی و منبع گذر طراحی شده اند.به عبارتی دیگر یکسو کننده ولتاژ یا همان جریان دی سی تنظیم شده را منتقل می کنند. و بار دی سی بی وقفه را ارائه می نمایند.

تفاوت استابلایزر و ups

یو پی اس های صنعتی به عنوان منبع تغذیه سفارشی تهیه می شوند. حفاظت از بارهای ایجاد شده در گذرگاه های ولتاژ از جمله مزیت های این یو پی اس ها می باشد.وجود نوسان های ولتاژی هم به بار بحرانی و هم به خود یو پی اس آسیب های جبران ناپذیری را وارد می نماید.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس های APC و MGE و سرویس و نگهداری آنها خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این رابطه با مشاوران ما تماس نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights