یو پی اس MGE و انواع آن شامل چه مواردی است :

یو پی اس MGE و کابینت

یو پی اس MGE و انواع آن کدامند :

یو پی اس MGE و انواع آن شامل مواردی است که به شکل خلاصه به شرح آ پرداخته اییم.شرکت MGE UPS بوسیله شرکت ایتون در سال 2007 خریداری گردید. اولین تولید کننده یو پی اس تک فاز در جهان توسط شرکت ایتون ثبت گردید. در سال 2010 شرکت APC UPS بعد از آن نسبت به خرید کل سهام شرکت MGE اقدام کرد. بزرگترین تامین کننده UPS در آن سال در جهان تبدیل گردید. ضریب عملکرد و کیفیت خوب UPS های شرکت ام جی ایی که امروزه توسط شرکت های اشنایدر الکتریک و APC تولید می گردد از ویژگی های خاص آن است.از جملهUPS های بسیار پر فروش در آمریکا و اروپا MGE UPS می باشد.

یو پی اس MGE و انواع آن

انواع MGE UPS:

  • -MGE GALAXY 3000
    -MGE GALAXY 3500
    -MGE GALAXY 4000
    -MGE GALAXY 5000
    -MGE GALAXY PV

مزایای UPS ام جی ایی:

1-حفاظت از وسایلا و تجهیزات وصل شده
2-رفع مشکلات برقی
3-قابلیت استفاده و کار کردن با ژنراتور
4-قابل استفاده و مناسب تجهیزات پزشکی
5-هزینه کم داشتن
6-دارا بودن پشتیبان قدرتمند
7-ازبین بردن نوسانات برقی
8-قابلیت تعمیر شدن حرفه ای

یو پی اس APC و کاربرد

موارد استفاده از انواع یو پی اس ها:

معمولا در فروشگاه ها و مرکزهای سانترال و سیستم های امنیتی و بیمارستان ها و دستگاه های آزمایشگاهی و سیستم های مخابراتی و مراکز بانکی و شبکه های سرور و همچنین در سکوهای نفتی نیز از ام جی ایی UPS ها استفاده می گردد.

تعمیرات UPS:

با توجه به اینکه تعویض کردن یک UPS بسیار پر هزینه و دشوار است در صورت ایجاد مشکل نیاز است که به دنبال انجام تعمیراتی روی آن گشت. این امر بایستی توسط افراد متخصص صورت پذیرد. تا از ایجاد مشکلات و خطرات احتمالی بیشتر جلوگیری گردد.انجام سرویس ها نگهداری منظم امری مهم در جهت جلوگیری از خرابی و مشکلات احتمالی است. شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروی متخصص در این زمینه سبب تعمیرات درست و فنی و جلوگیری از هزینه های گزاف و بیهوده می گردد.گارانتی و قراردادهای سرویس و نگهداری در تمامی یو پی اس هایی که تولید می شوند وجود دارد. و از لحاظ کیفیت و توان قدرت و نصب و از لحاظ فنی دارای استانداردهای جهانی می باشند.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تعمیرات و تهیه لوازم یدکی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights