یو پی اس huawei و فعالیت های باتری آن :

huawei ups و چگونگی

یو پی اس huawei و فعالیت های آن که بر عهده دارد :

یو پی اس huawei و فعالیت های مربوط به باتری آن شامل مواردی است که به اختصار درباره آن مطالبی را آورده اییم. منبع تغذیه بی وقفه یا یو پی اس وسیله ای است که کار اصلی آن تامین کردن توان مورد نیاز بار مصرفی به شکل بی وقفه می باشد. با ایتفاده از انرژی ذخیره شده در باتری ها یو پی اس یا منبع تغذیه برق مورد نیاز و لازم برای تجهیزات مصرف کننده را تامین می نماید.سیستم یو پی اس بین برق شهری و دستگاه مصرفی قراردارد تا علاوه بر تنظیم نمودن برق شبکه و تثبیت کردن آن از ایجاد نویز و اختلالات شبکه به تجهیزات حساس مصرفی جلوگیری نماید.

یو پی اس huawei و فعالیت های

کارایی یو پی اس huawei:

از کارایی های مهم یو پی اس می توان به هنگامی که برق شهری قطع است اشاره نمود که بدون وقفه و بلافاصله در زمان قطع برق یو پی اس وارد مدار می گردد. و برق لازمه مصرفی را تامین می کند به طوری که به ریست کردن و یا خاموش کردن دستگاه نیازی نمی باشد. حفاظت از وسایل الکتریکی حساس در برابر نوسانات برقی بر عهده یو پی اس است که از تعمیرات و عقب افتادگی های هزینه دار ممانعت به عمل می آورد. به بیانی دیگر یو پی اس سبب ثبات جریان برق تقویتی علاوه بر محافظت از وسایل الکتریکی حساس می شود. که کمک شایانی به آنلاین بودن تجهیزات حساس می نماید.

مزیت های استفاده از UPS :

استفاده کردن از یک نیروی پشتیبان مانند سیستم تامین انرژی بی وقفه یا یو پی اس سبب حفاظت در مقابل قطع کلی برق علاوه بر کمک به حل مشکلات ایجاد شده در اثر قطعی برق می گردد. یو پی اس دارای فیلترهای الکترونیکی است که سبب حذف نوسانات و نویز برق شهر می گردد. و در برابر رعد و برق و ولتاژ زیاد حفاظت از مصرف کننده ها بر عهده دارد. یو پی اس های آنلاین برای کاربردهای معمولی استفاده می گردند و با باتری تک سلولی نیکل کادمیوم و سرب اسید و توان 500 تا 2000 آمپر می باشند. توان یو پی اس های بزرگتر بیشتر و متقابلا دارای کیفیت برق خروجی بالاتری می باشند. در انواع و اندازه های گوناگونی وجود دارند.

 

انواع یو پی اس ها :

از یو پی اس انواع متفاوتی وجود دارد. که قدرت آن در مدار و باتری مورد استفاده با یکدیگر فرق می کند. یکی از انواع یو پی اس ها UPS مدار آنلاین می باشد. که به طور غالب از یو پی اس های مدار آنلاین استفاده می گردد. چرا که درجه حفاظت مطلوبی را ایجاد می کند. در یک یو پی اس استاندارد احتمال بروز اتصال کوتاه و یا شارژ ناگهانی برق در مدار و یا هر خطری در مورد برق صفر می باشد. بنابراین یو پی اس ها از درجه ایمنی خوبی برخوردارند. توان یا حاصلضرب ولتاژ در جریان خروجی واحد اندازه گیری یو پی اس است.

INVERTER :

یک یو پی اس هرچه اینورتر قوی تری داشته باشد قدرت و توان یو پی اس در آن بیشتر است. به بیانی دیگر توان و تعداد تجهیزات بیشتری را می توان پشتیبانی کرد. از طرفی باتری های به کار رفته در یو پی اس هرچه ظرفیت بالاتری داشته باشند. مدت زمان برق دهی در هنگام قطعی برق شهر بالاتر می رود. در یو پی اس های مختلف ویژگی های مختلفی مثل آلارم های هشدار در زمان ایجاد خطا یا اضافه بار و نرم افزار کنترل کامپیوتر جهت ذخیره سازی اطلاعات و خاموشی کامپیوتر و امکاناتی دیگر می باشد.

 

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های MGE و APC و هووآوی دارای خدمات جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights