یو پی اس APC چگونه برق دهی را انجام می دهد :

یو پی اس APC چگونه

یو پی اس APC چگونه سبب برق دهی می گردد :

یو پی اس APC چگونه برق مورد نیاز را تامین می نماید سوالی است که ممکن است برای شما پیش آید در اینجا درباره آن توضیحاتی را آورده اییم. هنگامی که یو پی اس و پشتیبانی کردن از آن به شکلی محدود صورت می گیرد. نیاز به یک سیستم ژنراتوری است. وقتی در یک سیستم که فاقد ژنراتور است فعالیتی ضروری انجام می شود. و برق شهر قطع می گردد تامین انرژی مورد نیاز یو پی اس از طریق باتری ها صورت می گیرد. و انرژی الکتریکی باتری ها به عنوان تنها منبع انرژی عمل می کند. در انتها طی مدت زمان معینی برق دریافت می شود. و میزان مصرف بار یو پی اس و سرویس دهی باتری این زمان را جهت برق دهی مشخص می نماید.

یو پی اس APC چگونه

یو پی اس سبب می گردد تا بدون ایجاد وقفه برق مورد نیاز تجهیزات تامین شود. اگر تجهیزات به ژنراتور وصل باشد. که قابلیت تشخیص اتوماتیک قطع برق را دارد با قطع یو پی اس در مدتی لازم جهت روشن شدن و کارکردن ژنراتور بار را تغذیه می کند. در صورتیکه توان ژنراتور مناسب انتخاب شده باشد یو پی اس به عنوان جایگزین برق از آن استفاده می نماید. و باتری ها را شارژ می کند. نکته ای که دارای اهمیت است این است که ولتاژ و فرکانس ژنراتور می بایست در حد قابل قبولی باشد. که به عنوان ورودی توسط یو پی اس قبول گردد. در غیر این صورت با اینکه ژنراتور روشن باشد. یو پی اس در گاهی اوقات از باتری استفاده می کند. و در انتها ژنراتور بدون استفاده می باشد.

یو پی اس APC و آشنایی

باتری در ups:

به شکل کلی باتری ها در انواع گوناگونی در بازار وجود دارد.که برای مصارف متفاوتی استفاده می گردد. یکی از موارد مصرف باتری ها در یو پی اس است. باتری ها در یو پی اس بدین شکل کار می کنند که متناسب با ظرفیتی که دارند که بر اساس آمپر است. بوسیله شارژر یو پی اس شارژ می گردد و در زمان قطع برق جریان ذخیره شده در باتری بوسیله یو پی اس و بر حسب فاکتورهایی به وسیله مورد نظر به طور خودکار ارسال می گردد.

یو پی اس آماده به کار نامی شناخته شده در مورد یو پی اس باتری است. به عبارتی نوعی منبع تغذیه بی وقفه می باشد که محافظت از وسایل و تجهیزات الکترونیکی در زمان قطع برق ها را عهده دار است. این مدل از ups ها جهت تامین برق پشتیبان فوری جهت دستگاه های متصل طراحی شده است. و این اطمینان را ایجاد می نماید که آنها جهت مدت زمان کوتاهی روشن می مانند. تا هنگامی که برق مجددا برقرار گردد. و یا تجهیزات به درستی و کامل خاموش شوند.

یو پی اس apc و معرفی

 

واحدهای یک یو پی اس باتری :

این واحدها معمولا شامل باتری هایی می باشند. که هنگامی که دستگاه به منبع برق اتصال دارد مورد شارژ قرار می گیرد. و در زمان قطع شدن برق انرژی لازم را جهت استفاده فراهم می کند. زمانی که باتری به شکل کامل شارژ می گردد.

یو پی اس در حالت آماده به کار فعالیت می کند. و از هرگونه نوسان و نویز و اختلالی برق ورودی را مورد کنترل قرار می دهد.در صورت قطع برق یو پی اس به برق باتری تغییر می یابد. و فرکانس خروجی و ولتاژ ثابتی را جهت اطمینان از روشن ماندن دستگاه های متصله ایجاد می نماید. واحد های یو پی اس باتری برای محافظت از رایانه شخصی و تجهیزات شبکه و حتی وسایل برقی کوچکتر در برابر نوسانات و تغییرات ولتاژی استفاده می شود. این دستگاه ها بسیار مقرون به صرفه و قابل استفاده در محیط های کوچک هستند که نصب آسانی دارند.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. همینطور تجهیزات لازمه و وسایل جانبی را نیز در این رابطه تامین می نماید در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights