یو پی اس APC چه کاری را انجام می دهد :

یو پی اس APC چه

یو پی اس APC چه شکلی فعالیت دارد :

یو پی اس APC چه کاری را انجام می دهد؟ سوالی که ممکن است براس هرکسی پیش بیاید در اینجا به شکل خصه به بررسی و شرح پاسخ این سوال می پردازیم. یو پی اس یا منبع تغذیه بدون وقفه دستگاهی است که انرزی مورد نیاز وسایلی که با برق کار می کنند را تامین می نماید. UPS همچنین باعث جلوگیری از ایجاد اختلالاتی مانند نویز و نوسانات می گردد تا سبب حفاظت در برابر خسارات جبران ناپذیر گردد.

در اکثر محیط های بیمارستانی و درمانی و مراکز مخابرات و دیتاسنتر ها و هر مکانی که دارای وسایل برقی است که نیاز به برقی بدون وقفه در زمان قطعی برق را دارند از یو پی اس استفاده می شود. که از جمله وسایل بسیار ضروری و مهم برای آنجا تلقی می گردد. تغییرات ناگهانی ولتاژ مانند افزایش و یا کاهش آن و ایجاد تغییرات فرکانسی به شکل اعوجاج لحظه ای و یا دائم از جمله مشکلاتی است که در برق شهری وجود دارد. باتوجه به تکنولوژی های موجود و با توجه به حساسیت بالای دستگاه هایی مانند یو پی اس ، استفاده از آن در محیط هایی که نیاز به برق بی وقفه است ضروری می باشد.

دلیل تولید یو پی اس :

اصلی ترین تولید ups مقاومت کردن در مقابل اختلالات برق ac می باشد. یو پی اس ها می توانند جهت حفاظت از رایانه شخصی که دارای توان کم و برای مراکز داده و یا مراکز مخابراتی که تا چند میلیون ولت آمپر می باشند استفاده می شود. استفاده از باتری در یو پی اس به عنوان نقطه مثبت آن است و این اطمینان را می دهد. که در زمان قطعی برق انرژی لازمه برای فعالیت یو پی اس را تامین می نماید.

یو پی اس APC چه

ups چه کاری انجام می دهد:

در زمان نوسانات شدید برق و یا ایجاد قطعی در برق شهری یو پی اس وظیفه دارد تا اتصالی محکم و قابل اطمینان ایجاد نماید تا مانع از قطع وسایل و تجهیزات الکترونیکی گردد. تا مانع از ایجاد خسارت و یا خرابی گردد. جهت تامین انرژی یو پی اس از دو منبع استفاده می کند یکی از آنها منبع برق شهر است. که بوسیله دو شاخه به یکدیگر اتصال می یابند. و بدین صورت سبب تامین انرژی می شوند.

یو پی اس APC چه

زمانی که برق شهری قطع می شود یو پی اس وارد عمل می گردد. انرژی مورد نیاز جهت دستگاه های اتصالی به یو پی اس ها بوسیله باتری های موجود در آنها تامین می گردد. در حالت عادی باتری هایی که درون یو پی اس هستند و برق به شکل استاندارد عمل می کند خاموش هستند. به عبارتی دیگر در این زمان برق مورد نیاز دستگاه هابوسیله برق شهری تامین می گردد و باتری در این حالت شارژ می گردد تا در زمانی که برق قطع می گردد از انرژی ذخیره شده در باتری استفاده می شود.

یو پی اس apc و عملکرد

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های mge و apc و تهیه لوازم جانبی خدمات کاملی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights