یو پی اس APC و ویژگی های آن شامل چه مواردی است :

یو پی اس apc و معرفی

یو پی اس APC و ویژگی های آن :

یو پی اس APC و ویژگی های آن از موارد مهمی است. که دانستن این ویژگی ها خالی از لطف نیست. چرا که در هنگام نصب و سرویس هر یو پی اس بایستی ویژگی های آن را دانست تا از بروز خطا و اشتباه جلوگیری گردد.

یو پی اس APC و ویژگی های آن

مشخصات کلی یو پی اس ها :

نوع یو پی اس :

طراحی هر یو پی اس نوع آن یو پی اس را نشان می دهد.اینکه طراحی هر یو پی اس مورد بررسی قرار گیرد بسیار مهم است.

اندازه بار :

میزان بار هر دستگاه بر اساس ولت آمپر سنجیده می شود. بعضی از دستگاه ها میزان وات مصرفی را نیز نشان می دهند که جزو آپشن آن محصول می باشد.

مشخصات فیزیکی :

دانستن ابعاد یک یو پی اس و میزان فضایی که برای قرارگیری آن نیاز است بسیار مهم است. و بایستی به شکلی کامل از آن اطلاعات داشت همچنین وزن هر یو پی اس دارای اهمیت است چرا که میزان نیرو جهت جابه جایی آن را مشخص می نماید.

مشخصات محیطی یو پی اس :

دمای محیط :

از آنجا که یو پی اس ها از خود گرما ایجاد می نمایند. محیطی که در آن یو پی اس قرار دارد بایستی از تهویه مناسبی برخوردار گردد.

محدوده دما:

باتری ها در محدوده پایین دمایی دچار یخ زدگی می شوند. و بایستی به این نکته دقت نمود.

یو پی اس APC و ویژگی های آن

مشخصات ورودی یو پی اس :

ولتاژ ورودی :

با توجه به شرایط برق انتخاب نوع یو پی اس مناسب بسیار اهمیت دارد تا ولتاژی که وارد می شود مورد بررسی قرار گیرد.معمولا هر یو پی اس فرکانس 50 یا 60 هرتز را نشان می دهد که بعضی از آنها هر دو عدد را نشان می دهند.

یو پی اسAPCمدل Smart-UPS SRT 192V 8kVA

مشخصات خروجی :

ولتاژ خروجی در هر UPS بایستی برابر با ولتاژ ورودی آن باشد.نوع موج خروجی در دستگاه ها مشخص می نماید که دستگاه موج سینوسی دارد و یا دارای موج مربعی و یا مربعی اصلاح شده است.
پس از آنکه با ویژگی های اولیه یک UPS آشنا شدیم نیاز است که تمام ویژگی های داخلی یک یو پی اس و اصول اولیه عملکرد یک سیستم تامین انرژی بدون وقفه را نیز به خوبی بدانیم تا از ایجاد مشکلات و خطرات احتمالی جلوگیری به عمل آید.

شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروی فنی و متخصص در زمینه یو پی اس و خدمات نصب و سرویس و بازدید آن آماده خدمت گزاری به شما عزیزان می باشد در صورت داشتن هر سوالی می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights