یو پی اس apc و معرفی انواع آن :

یو پی اس apc و معرفی انواع

یو پی اس apc و معرفی انواع آن :

یو پی اس apc و معرفی انواع آنها شامل مواردی است که به اختصار به شرح آن می پردازیم. ups apc از معروف ترین تولید کننده های برق اضطراری می باشد که علاوه بر تولید آن به تولید باتری و رک های هوشمند جهت دیتاسنترها و تجهیزات خنک کننده برای مراکز داده نیز می پردازد. این شرکت در سال 1981 در ماه سوم توسط سه کارشناس که در رشته برق و الکترونیک از دانشگاه ماساچوست فارق التحصیل شده بودند تشکیل و تاسیس شده است.

شرکت ای پی سی بر روی محافظت از انرژی تمرکز خود را معطوف کرده بود و در سال 1984 اولین یو پی اس را به بازار عرضه نمود. از جمله محصولات این شرکت به یو پی اس می توان اشاره کرد. که اینها در توان های متفاوتی و برای مصارف خانگی و صنعتی عرضه می گردند. در محیط های صنعتی و اداری و کشتیرانی ها و فرودگاه ها و نقاط حساس از این یو پی اس ها می توان بهره مند شد و استفاده نمود.

یو پی اس apc و معرفی انواع

موارد استفاده از apc ups:

از یو پی اس ها در کسب و کارهای کوچک تا متوسط و مصارف اداری و خانگی و شرکت های بزرگ استفاده می توان کرد. شرکت اشنایدر الکتریک در سال 2007 شرکت خود را با mge و apc ادغام کرد. در سال 2007 به این دلیل این شرکت به قدرت برتر جهان در این کسب و کار تبدیل گردید. 12000 نفر توسط این شرکت از سراسر جهان به کار گرفته شده است تا به تولید برند apc بپردازند.

انواع یو پی اس های apc :

1-smart ups:

این یو پی اس ها با ظرفیت 450 تا 5000 ولت ارائه می شوند. برای مصارف خانگی و اداری از این یو پی اس ها استفاده می شود. دارای باتری داخلی هستند که در بعضی از مدل ها امکان اتصال به باتری خارجی نیز وجود دارد.

2-smart ups rt:

یو پی اس های این سری دارای online double conversion توپولوژی هستند. در ظرفیت های 1 تا 20 کیلو ولت آمپر قابل ارائه هستند و تمام یو پی اس های آن دارای باتری داخلی با اتصال به باتری خارجی هستند. این مدل از یو پی اس ها به شکل ایستاده و یا رکمونت که قابل استفاده به شکل کشویی در رک ها هستند. این سری از یو پی اس های ای پی سی دارای بالاترین راندمان به شکل آنلاین هستند. که در صنعت ups استفاده می شوند.

برای تجهیزات تک فاز و یا سه فاز قابلیت استفاده دارند. دارای سازگاری با ژنراتورها هستند. قابلیت مانیتور کردن و مدیریت از راه شبکه و از راه دور و بوسیله web/snmp با ساختار داخلی امکان پذیر است.

3-symmetra px:

این سری از یو پی اس ها ساختار ماژولار دارند. دارای توپولوژی آنلاین دابل کانورژن هستند. در ظرفیت های 16 کیلو وات تا 500 می باشند. در فریم های 48 و 160 و 250 تا 500 کیلو ولت آمپر ارائه می شوند. دارای باتری داخلی هستند. قابل اتصال به باتری اکسترنال یا خارجی اند.

4-symmetra lx:

این مدل نیز به شکل ماژولار است. توپولوژی online double conversion هستند. که در ظرفیت های 4 تا 16 کیلوولت آمپر و در فریم های 4 و 6 و 8 و 16 ارائه می شوند. دارای باتری داخلی اند که می توانند با باتری اکسترنال نیز اتصال یابند. که به شکل کشویی و رکمونت استفاده می شوند.

5-smart ups vt:

یو پی اس های اینسری نیز دارای توپولوژی می باشند. در ظرفیت های 10 تا 40 کیلوولت آمپر ارائه می شوند. مجهز به باتری داخلی اند. قابل اتصال به باتری خارجی هم هستند. به شکل ایستاده و رکمونت استفاده می شوند. دارای ورودی و خروجی سه فاز و قابلیت موازی شدن تا چهار دستگاه مشابه را دارا می باشند. باتری های آنها ساختار ماژولار دارند که قابل تعویض اند. دارای سازگاری با ژنراتورها هستند. مانیتور کردن و مدیریت از طریق شبکه و از راه دور نیز توسط web/snmp صورت می پذیرد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس های apc و mge و هووآوی و سرویس و نگهداری آنها دارای خدمات بسیار جامعی می باشند. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights