یو پی اس APC و مصارف آن شامل چه مواردی می باشد :

یو پی اس apc و افزایش

یو پی اس APC و مصارف آن :

یو پی اس APC و مصارف آن شامل مواردی است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم. از جمله برندهای بسیار معروف APC UPS می باشد.جهت زیرساخت های محافظت از برق به عنوان استاندارد صنعتی مورد شناخت قرار گرفته است. این مدل از UPS به عنوان بهترین ارائه دهنده خدمات می باشد.و بسیار قابل اعتماد و دسترسی می باشد.

یو پی اس APC و مصارف

محل تولید APC UPS :

اشنایدر الکتریک که به عنوان تولید کننده منبع تغذیه بی وقفه می باشد ای پی سی را نیز تولید کرده است. ای پی سی در سال 2007 توسط شرکت اشنایدر الکتریک خریداری گردیده است.و با MGE UPS نیز ادغام گشتند. تا سبب تجارت انرژی و خدمات خنک کننده حیاتی اشنایدر الکتریک را تشکیل نمایند.در نهایت در سال 2011 ای پی سی بوسیله شرکت اشنایدر الکتریک به یک برند جداگانه تبدیل گردید.به عنوان واحد تجاری IT اشنایدر الکتریک شرکت ای پی سی تغییر نام داد.

یو پی اس APC و مصارف

APC UPS به چه معنایی می باشد :

در سرتاسر جهان امروزه برای هر صنعتی جهت فعال نگه داری قدرت خود به یو پی اس نیازمند است. همچنین برای حفاظت از تجهیزات برقی و ایجاد این اطمینان که لوازم مهم و داده های حساس در معرض ازدست دادن و قطع شدن نمی باشند از APC UPS استفاده می گردد. در داخل خانه نیز جهت حفاظت از لوازم برقی و کامپیوترها نیز امروزه از یوپی اس استفاده می گردد تا از ایجاد خطرات احتمالی ناشی از قطعی برق و وارد شدن آسیب به دستگاه ها جلوگیری گردد.

یو پی اس APC و مصارف

مشاغلی که از APC UPS استفاده می نمایند :

دسترسی این مدل از UPS ها بسیار بالا می باشد.از قدرت محافظت زیادی برخوردار است و درمحیط های سخت نیز امکان استفاده از آن وجود دارد. در برابر سطوح بالای ارتعاش قابلیت محافظت را دارند. همچنین در برابر خطرات الکتریکی نیز بسیار هوشمندانه عمل می نماید.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تهیه لوازم یدکی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید تا از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights