یو پی اس APC و مراقبت و نگهداری از آن :

apc ups و یو پی اس صنعتی

یو پی اس APC و مراقبت از آن چه شرایطی دارد :

یو پی اس APC و مراقبت و نگهداری از آن شامل مواردی است که بایستی توسط افراد متخصص صورت پذیرد. از برندهای یو پی اس apc می باشد که حدود چهل سال است که به عنوان استاندارد صنعتی جهت زیرساخت های حفاظت از برق apc ups شناخته شده است. یو پی اس ای پی سی در صنعت به عنوان یک پیشرو می باشد و همراه با بزرگترین شرکای فناوری اطلاعات تولید گردیده است. که اتصال و دسترسی را به شکلی قابل اعتماد ارائه می دهد.

یو پی اس apc و تجهیزات آن

تولید apc:

اشنایدر الکتریک به تولید apc پرداخته است که تولید کننده برق بی وقفه و لوازم جانبی و محصولاتی برای مراکز داده است. اشنایدر الکتریک در سال 2007 شرکت apc را خریداری نمود و با سیستم mge ups آن را ترکیب کرد تا سبب تشکیل واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده حیاتی اشنایدر الکتریک شود. در همان سال 12000 کارمند در جهان را به استخدام در آورد. و عضوی از فهرست s&p 500 از بزرگترین شرکت های سهامی عام در ایالات متحده تبدیل گردید. ای پی سی در سال 2011 توسط اشنایدر الکتریک تنها به یک برند محصول تبدیل گردید. در حالیکه به عنوان واحد تجاری it اشنایدر الکتریک این شرکت تغییر نام داد.

چرا apc ups

فعالیت APC UPS:

در هر صنعتی در سراسر جهان برای فعالیت خود به یو پی اس ای پی سی نیازمند است. که سبب تضمین راه حل های منبع تغذیه بی وقفه گردد. این یو پی اس ها سبب حداکثر در دسترس بودن و زمان کار تضمین شده را ایجاد می کند و جهت ایجاد اطمینان برای تجهیزات حیاتی که هرگز در معرض خطر نباشند ساخته می گردد. دنیا هر روز از قدرت بیشتری استفاده می کند. و حفاظت از زیر ساخت های حیاتی و پشتیبانی آنها موضوع بسیار مهمی می باشد. در خانه نیز این ضرورت وجود دارد که از دستگاه ها و داده های خود که متصل می باشند. در زمان قطعی برق و توسط یو پی اس ای پی سی حفاظت شود. پشتیبانی از سیستم های بازی و سینمای خانگی با استفاده از یو پی اس که سبب ممانعت از تاخیر و آسیب فایل می گردد صورت می گیرد.

symmetra lx:

از محصولات منبع تغذیه بی وقفه apc symmetra lx می باشد که برای برنامه های کاربردی شبکه و سرور طراحی شده اند. در پیکربندی های توانی از 4 کیلو ولت آمپر تا 16 کیلوولت آمپر این symmetra ها هستند. و جهت استفاده در یک مرکز داده ساخته شده اند. که ویژگی هایی مانند قابلیت تعویض داغ و مدیریت یکپارچه و برق قابل تعویض توسط کاربر و ماژول های هوشمند و باتری را دارا هستند.

apc ups و

apc smart UPS :

اینها مجموعه ای از واحدهای کوچکتر می باشند که جهت مراکز اداری و مصارف خانگی از آنها استفاده می شود. که جهت نسخه های رکمونت در دسترس می باشند. به جز سری های smart ups online (مدل های srt، surt) واحدهای اسمارت یو پی اس سیستم های یو پی اس تعاملی خطی هستند و تنها زمانی که برق شبکه در دسترس نمی باشد خروجی های خود را از اینورتر خارج می کنند.

ضرورت نگهداری یو پی اس :

جهت حفظ عمر باتری ضروری است تا به تعمیر و سرویس دوره ای یو پی اس بپردازیم. در مورد تجهیزات الکتریکی نیز برای نگهداری به برنامه ریزی نیاز دارد. نگهداری و سرویس یو پی اس تنها عامل مهم در افزایش عمر دستگاه ها نمی باشد. و موارد دیگری مانند شرایط محیطی و کیفیت ساخت نیز دخیل می باشد.

شرایط محیطی :

مواردی مانند نور و دما و رطوبت محل نگه داری یو پی اس بایستی مناسب باشد تا زمان کارکرد دستگاه بیشتر گردد. در صورتی که رطوبت و دما و نور آفتاب زیاد باشد سبب فرسایش دستگاه می گردد.

کیفیت ساخت :

عامل مهم دیگر این مورد است. وسایل و تجهیزات دارای برند معروف دارای عمر بیشتری هستند. و اختلال در آنها کمتر است.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های APC و MGE و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights