یو پی اس apc و راه اندازی آن چگونه است :

یو پی اس apc و راه اندازی

یو پی اس apc و راه اندازی آن :

یو پی اس apc و راه اندازی درست آن بایستی توسط افراد متخصص در این زمینه صورت پذیرد. از جمله برندهایی که حدود چهل سال است به عنوان استانداری صنعتی برای زیر ساخت های حفاظت از برق شناخته شده است. یو پی اس apc می باشد. که به عنوان پیشرو در صنایع می باشد و به همراه شرکای فناوری اطلاعات تولید گشته است. و به شکلی قابل اعتماد دسترسی و اتصال را ارائه می نماید.

یو پی اس apc و راه اندازی

تولید apc ups:

اشنایدر الکتریک به تولید یو پی اس ای پی سی پرداخته است. این شرکت به تولید لوازم جانبی الکترونیک و محصول های لازم برای دیتاسنترها پرداخته است. اشنایدر الکتریک در سال 2007 شرکت apc را خریداری نمود و با یو پی اس mge آن را ادغام کرد و واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده اشنایدر الکتریک را تشکیل نمود. ای پی سی به وسیله اشنایدر الکتریک در سال 2011 به یک برند تبدیل گشت. در جهان در هر صنعتی جهت فعال بودن قدرت اتصالی خود به یو پی اس apc نیاز دارند. که میزان حداکثری در دسترس بودن و زمان کار را راه حل های منبع تغذیه بی وقفه آن تضمین می کند.

یو پی اس apc و راه اندازی

یو پی اس apc سبب ایجاد اطمینان خاطر برای جلوگیری از خطرات جانبی می شود. و از خرابی وسایل الکتریکی ممانعت می کند. پشتیبانی از زیرساخت های حیاتی موضوع بسیار مهمی است. که توسط ای پی سی صورت می گردد. داده ها و اطلاعاتی در خانه ها نیز وجود دارند که برای جلوگیری از قطع برق در آنها و یا ایجاد آسیب در آنها به برق اضطراری نیاز است. از جمله این وسایل می توان به کنسول های بازی و یخچال و تلویزیون و رایانه اشاره نمود. جهت دسترسی به سیستم های مهم امنبتی مانند دوربین مداربسته نیز به یو پی اس نیاز می باشد.

یو پی اس apc و اینورتر

apc ups و مشاغل مربوطه :

برای بسیاری از مشاغل و دستیابی به موفقیت های تجاری استفاده از یو پی اس امری بسیار مهم می باشد. برای ضمانت اتصالات این یو پی اس ها دارای راه حل های دقیقی هستند. به بیانی دیگر این یو پی اس ها دارای راه حل هایی یکپارچه و قابل اعتماد می باشد. که برای روشن نگه داشتن جریان برق استفاده می شود. از این یو پی اس در بیمارستان ها و آزمایشگاه ها و اداره ها و سازمان ها و مراکز داده که نیاز به منبع انرژی بی وقفه دارند استفاده می شود. در بسیاری از کشتیرانی ها و فرودگاه ها نیز از آنها استفاده می گردد.

اهمیت استفاده از ups:

ای پی سی به عنوان سیستم پشتیبان جهت تامین برقی پایدار برای تجهیزات حساس و مهم استفاده می شود. به شکلی خودکار و بدون معطلی در زمان قطعی برق و یا نوسانات ولتاژی برق لازم و پایدار توسط این یو پی اس ها تامین می گردد. از خطرات ناشی از قطعی برق جلوگیری می کند و سبب دسترسی به تجهیزات و داده ها می شود.

یو پی اس APC چگونه

یو پی اس apc و راه اندازی درست آن :

1- بررسی بار تجهیزات و نیازها :

بایستی نیازهای برقی تجهیزات بررسی شود و میزان بار مصرفی آنها تعیین گردد. این موارد سبب انتخاب درست یو پی اس می شود. که مطابق با نیاز تجهیزات باشد.

2-انتخاب مدل مناسب :

برحسب نیازهای برقی و بار مصرفی وسایل الکتریکی مدل یو پی اس ای پی سی مشخص می شود. بر اساس ظرفیت باتری و توان خروجی و ویژگی های دیگر این انتخاب صورت می گیرد.

3-راه اندازی و نصب درست :

انجام این موارد بایستی توسط افراد متخصص و کاربلد صورت پذیرد. که تجربه انجام نصب یو پی اس را دارند. این موارد شامل اتصالی صحیح به تجهیزات و برق و بررسی تنظیم های اولیه و آموزش و یادگیری موارد مهم است.

مراقبت و نگهداری از یو پی اس apc:

1-بررسی کردن وضعیت باتری ها به شکل دوره ای :

به شکلی دوره ای بایستی وضعیت باتری ها بررسی و ارزیابی شود. از خراب شدن باتری و کم شدن عمر مفید آن جلوگیری می شود.

2-آپدیت کردن نرم افزار:

به شکلی دوره ای نرم افزارهای یو پی اس ها به روزرسانی می شوند و نسخه ای جدید از آنها انتشار می یابد. بهبود و بهینه سازی با انجام این بروزرسانی ها به سیستم ها افزوده می گردد. که سبب می شود عملکرد یو پی اس apc پایدارتر و بهتر شود.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و huawei دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights