یو پی اس apc و تعمیرات آن چگونه است :

یو پی اس APC چگونه

یو پی اس apc و تعمیرات آن :

یو پی اس apc و تعمیرات مربوط به آن از جمله عوامل مهم در دوره سرویس و نگهداری آن می باشد. این فعالیت می بایست توسط افراد متخصص در این زمینه صورت پذیرد. تا از ایجاد آسیب و خسارات جدی جلوگیری به عمل آید. از بزرگترین و معروف ترین تولید کننده های سیستم برق اضطراری شرکت یو پی اس apc می باشد. که علاوه بر تولید یو پی اس در زمینه تولید باتری، رک جهت مراکز داده و تجهیزات خنک کننده برای دیتاسنترها فعالیت دارد. در ماه سوم سال 1981 توسط سه کارشناس برق و الکترونیک که از دانشگاه ماساچوست فارق التحصیل شده بودند این شرکت تاسیس گردید.

یو پی اس apc و تعمیرات

شناخت یو پی اس :

منبع تغذیه بدون وقفه یو پی اس نام دارد. که وظیفه اصلی آن تهیه بدون وقفه قدرت مورد نیاز بار مصرفی است. یو پی اس آفلاین ، یو پی اس آنلاین و یو پی اس لاین اینتراکتیو سه مدل تولیدی انواع ups ها می باشد. به دلیل حساسیت بالای این تجهیزات می بایستی تعمیرات آن توسط افراد کارشناس و حرفه ای صورت پذیرد. شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروی متخصص در این زمینه این مهم را انجام می دهد.

یو پی اس apc و تعمیرات

باتری یو پی اس چیست :

در زمانی که برق شهری وصل می باشد باتری موجود در دستگاه انرژی مورد نظر را ذخیره می کند و در هنگام نبود جریان برق این انرزی ذخیره ای را در اختیار تجهیزات متصله می گذارد و سبب تغذیه آن ها می گردد. و در زمان قطع برق نیز به صورت منبع این باتری ها وارد شبکه می گردند و برای مدت زمانی محدود تجهیزات متصله را ساپورت می نماید.

عملکرد UPS APC

انواع باتری های یک ups:

باتری سرب اسیدی، باتری نیکل کادمیوم و باتری سیلور آلکالین انواع باتری های یو پی اس است. ساختار و ترکیب متفاوت هرکدام از این باتری ها سبب ایجاد معایب و مزایای خاص گردیده است. بهترین و مناسب ترین باتری جهت دستگاه های یو پی اس باتری سرب اسیدی می باشد. این مدل دارای دو نوع است. یکی درپوش بسته و دیگری درپوش باز که به دلیل عدم نیاز به مراقبت نوع درپوش بسته آن مناسب است.

شارژر باتری UPS

عیب یابی ups:

یو پی اس نیز مانند دیگر سیستم ها دارای اختلالات و خطاهایی می باشد. جهت تصحیح نمودن آن می بایست به دنبال این خطاها بود.اعمیرات یو پی اس بایستی توسط افراد متخصص صورت پذیرد تا از این خطاها به درستی اطلاع کسب نمایند و در جهت رفع آن برآیند.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تعمیر کردن آنها و تهیه لوازم جانبی خدمات جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights