یو پی اس apc و تاثیرات آن در برق شهری :

apc ups و بخش های

یو پی اس apc و تاثیرات آن :

یو پی اس apc و تاثیرات مهمی که روی برق شهری دارد مواردی را شامل می شود که دانستن آن خالی از لطف نیست. از برندهایی که نزدیک به چهل سال است که شناخته شده می باشد یو پی اس apc است. به عنوان زیرساخت های حفاظت از برق به عنوان استاندارد صنعتی شناخته شده است. به همراه شرکای بزرگ فناوری اطلاعات تولید گشته است. و قابلیت دسترسی و اعتماد بالایی دارد. اشنایدر الکتریک که خود به تولید تجهیزات الکتریکی و وسایل جانبی و تجهیزات خنک کننده و یو پی اس برای دیتاسنترها اقدام می کند به تولید یو پی اس ای پی سی نیز پرداخته است.

apc ups و انتخاب

apc در سال 2007 بوسیله اشنایدر الکتریک خریداری و با سیستم mge ترکیب شد و در انتها واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده اشنایدر الکتریک را تشکیل نمود. در سال 2008 اشنایدر با استخدام 113900 فرد و فعالیت در تعداد 102 کشور جهان به فروشی معادل 26 میلیارد دلار دست پیدا نمود. توسط اشنایدر ای پی سی در سال 2011 به یک برند به تنهایی تبدیل گردید.

درباره apc ups:

همه سازمان ها و شرکت ها و مشاغلی که به برق بی وقفه نیاز دارند تا فعالیت و عملکرد خود را ادامه دهند. در زمان قطع شدن برق می دانند که وجود یو پی اس چه اهمیتی بزرگی دارد. یو پی اس ای پی سی راه حل های یک منبع تغذیه را ضمانت می نماید. و حداکثر در دسترس بودن و زمان کار تضمینی را ارائه می کند. امروزه در منازل و ساختمان های مسکونی نیز از یو پی اس برای حفاظت از سینمای خانگی و یخچال ها و کنسول های بازی و دوربین های مداربسته امنیتی استفاده می شود. تا افراد اطلاعات و موارد مهم خود را از دست ندهند و قادر به حفظ آنها باشند.

apc ups دریایی:

این مدل یو پی اس ها از دسترسی بالایی برخوردارند. همچنین قدرت زیادی برای حفاظت در برابر ناهمواری ها و حمل و نقل برای کشتی ها را دارا هستند. ارائه برنامه های کاربردی بسیاری توسط ای پی سی به کشتیرانی ها از خصوصیات آن است. در برابر محفظه سخت و خطرات الکتریکی یو پی اس های دریایی بایستی در سطوح بالا و ارتعاشات زیاد بر اساس مقررات دریایی dnv بین المللی نیازهای لازمه برای برنامه کشتی ها و دریا را به شکل قابل کنترل تنظیم نماید.

apc smart ups:

این مدل از بخش هایی با اندازه کوچک ایجاد گردید. در مصارف اداری و خانگی به عنوان نسخه های رکمونت استفاده می شوند. بجز سری surt و srt واحدهای این یو پی اس دارای تعاملی خظی اند و از طریق اینورتر خروجی های خود را زمانی که برق شبکه موجود نیست خارج می کنند.

 

apc ups و اهمیت

apc symmetra lx:

برای برنامه هایی مانند شبکه و سرور طراحی شده اند ودر پیکربندی های توانی از 4 تا 12 کیلو ولت آمپر می باشند. ماژول هوشمند و تعویض داغی و مدیریت یکپارچه و باتری از ویژگی های این مدل است.

تاثیر ups در برق شهری :

بر اساس ویژگی هایی که برق شهری دارد. حفاظت از وسایل الکترونیکی در مقابل نوسانات برق و تغییرات ولتاژی و فرکانسی اهمیت بالایی دارد. برای دستیابی به انرژی بی وقفه یو پی اس بسیار مهم است. در زمان اختلالات برق شهری و یا قطعی برق انرژی لازم برای پشتیبانی وسایل را تامین می نماید. نوسانات ولتاژ و فرکانس را نیز به حد ثابتی می رساند و از آسیب به وسایل الکتریکی ممانعت می نماید.

یو پی اس apc و اهمیت

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های mge و apc و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی است در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights