یو پی اس و ICT شبکه چه ارتباط موثری با یکدیگر دارند :

huawei ups و data center

یو پی اس و ICT شبکه :

یو پی اس و ICT شبکه دارای ارتباط بسیار موثری بر یکدیگر هستند.تمامی تجهیزات ICT توسط یو پی اس از عوامل قطع کننده برق حفاظت می گردند.با داشتن قابلیت ارتباط یو پی اس می تواند تاسیسات چندگانه و تحویل دیتا در بخش عیب یابی و نگه داری مدیریت نماید.در صورتی که منبع اصلی جریان برق به کمترین محدوده تحمل ولتاژ بحرانی برسد. جریان برق توسط باتری یو پی اس به شکل یکنواخت نگه داشته می شود.

نحوه کار MGE UPS

باتری ها :

معمولا بین 10 تا 30 دقیقه خودگردانی باتری های یو پی اس به طول می انجامد.در صورتی که قطعی برق ممکن است بیش از یکساعت هم به طول بکشد.در این زمان سخت افزار متصل شده به برق ممکن است دچار آسیب گردد. و اطلاعات زیادی از دست رود.مخابره شدن خودگردانی باتری یو پی اس و توان آن و وضعیت قطعی برق در این شرایط بهتر است صورت پذیرد.

 

یو پی اس و ICT شبکه

 

متعادل شدن جریان برق توسط ژنراتور استند بای در زمان قطعی برق صورت می گیرد.یکسری تماس های هشدار بدون ولت از جمله راه های ارتباطی یو پی اس است.اولین سیگنال به وسیله یو پی اس در باتری ایجاد می گردد.زمانی که سطح باتری به میزان مشخصی کم می گردد. دومین سیگنال ایجاد می شود.سیستم ICT با اولین سیگنال و شروع به کار کردن زمان سنج واکنش می دهد و تنظیم می شود.

جدب مشتری :

در صورتی که برق اصلی وصل گردد و تایمر از کار افتد و هشدار باتری ضعیف است ایجاد گردد. این سیستم قطع می گردد.آسان بودن دسترسی و استفاده از اتصالات بدون ولتاژ برای اطلاع از شرایط UPS از جمله عواملی است که سبب جذب مشتری می گردد.اطلاعاتی که مخابره می گردند اگرچه محدود هستند در زمان مشخص می توانند هشدار لازم را مخابره کنند و در اختیار اپراتورها اطلاعاتی کافی قراردهند.

یو پی اس و ICT شبکه

از جایی که هر تولید کننده یو پی اس پروتکل خاص خود را در استفاده از RS-232 دارد و با توجه به دقت اطلاعات قابل تبادل توسط این سیستم ها کاربران از پورت RS232 ارائه شده از تولید کنندگان یو پی اس را ترجیح می دهند.اطلاعات و کمیت ها توسط این سیستم ها از مسیر دور ارسال و نمایش داده می شوند.چگونگی نشان داده شدن اطلاعاتی که ارسال می گردد در نقطه ای دورتر به نرم افزار مانیتورینگی که توسط تولید کننده یو پی اس ارائه گردیده است بستگی دارد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تهیه لوازم جانبی UPS خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights