یو پی اس رکمونت چه ویژگی هایی دارد :

یو پی اس huawei و apc و

یو پی اس رکمونت چیست :

یو پی اس رکمونت دارای ابعاد استاندارد استقرار در رک های سرور هستند. از سری یو پی اس های آنلاین double conversion هستند. این یو پی اس ها در توان های 1 ،2 و 3 و 6 و 10 kva هستند. دو مدل باتری اینترنال و اکسترنال را دارا می باشند. از آنجا که این یو پی اس ها تکنولوژی آنلاین دابل کانورژن را دارا هستند. خروجی بسیار باکیفیتی دارند. که در سطح بالا با بهره گیری از این تکنولوژی در ساختمان و شکل یو پی اس آنلاین سری تک فاز رکمونت می باشد.

یو پی اس هووآوی 3kva

استفاده از یو پی اس رکمونت:

برای برق دهی تجهیزات دندان پزشکی و دستگاه cnc ، اتاق سرورها و دیتاسنترها و تجهیزات صنعتی از این یو پی اس ها استفاده می شود. از ویژگی های این یو پی اس می توان به سازگاری بالای آن با دیزل ژنراتورها و همچنین پارالل کردن چند دستگاه یو پی اس با هم نام برد.

مشخصه های فنی یو پی اس رکمونت آنلاین :

 • ضریب توان ورودی بالا
 • دارای دامنه عریض ولتاژ ورودی
 • دارای کنترل هوشمند بوسیله سیستم dsp
 • بای پس اتوماتیک
 • قابل راه اندازی بدون وجود برق شهر
 • راه اندازی اتوماتیک در هنگام برگشت برق
 • دارای نرم افزار قدرتمند مدیریت
 • حفاظتی تمام اتوماتیک
 • دارای مدیریتی پیشرفته در باتری و شارژر
 • قابلیت تنظیم سطح ولتاژ خروجی
 • قابل استفاده بودن به شکل ایستاده و درون رک
 • دارا بودن نمایشگر lcd
 • اتصال به ژنراتور

ups :

یو پی اس یا منبع تغذیه بی وقفه به وسیله ای الکترونیکی گفته می شود. که ساختمان کلی آن دارای رکتیفایر یا یکسوکننده شارژ، اینورتر یا مدار مبدل برق ac/dc و کلید غیرهادی یا سوئییچ می باشد. در زمان قطع شدن برق تامین برق مصرفی وسایل الکترونیکی اتصال یافته به خود را یو پی اس برعهده دارد. یو پی اس بین مدار برق شهری و دستگاه مصرف کننده الکترونیکی قرار می گیرد. و علاوه بر آنکه نوسانات و تغییرات ولتاژی برق را تثبیت و تنظیم می کند. از ایجاد نویزهای الکترومغناطیسی که باعث آسیب زدن به وسایل الکترونیکی می گردد جلوگیری می نماید. در صورت وجود اختلال در برق شبکه یو پی اس سبب قطع برق ورودی می گردد. بوسیله انرژی ذخیره شده در باتری اقدام به تامین کردن انرژی مورد نیاز برای ادامه کار دستگاه های اتصالی به خود می نماید.

 

یو پی اس APC و مشکلات

آنلاین یو پی اس :

این یو پی اس ها در حالت عادی برق را از طریق رکتیفایر و اینورتر تامین می کنند. در زمان قطع برق از اینورتر جهت تامین برق ac استفاده می نمایند. به عبارتی منبع تغذیه خروجی همواره روشن است و نیازی به سوئیچ نمی باشد. پس تعویض بین منابع آن از لحاظ زمانی تاخیری ندارد. در صورت قطع برق حتی برای کمترین زمان هیچ وقفه ای وجود نخواهد داشت. در زمان فعالیت عادی منبع تغذیه ای سی را از شبکه ac به dc بوسیله یکسوساز تبدیل می نماید و باتری را بوسیله مدار کنترل کننده شارژ مورد شارژ قرار می دهد. به شکل همزمان برق دی سی حاصل از باتری شارژ شده توسط اینورتر به ای سی تبدیل می گردد.

تا به بار ac متناوب برساند. در صورت قطعی برق یو پی اس جریان برق را از شبکه اصلی متوقف می کند. و شارژ باتری متوقف می شود. اما از طریق اینورتر بار متناوب متصل به دستگاه به شکل مداوم جریان را از باتری می گیرد. پس یو پی اس در زمان تعویض منبع تغذیه خود تاخیر زمانی صفر دارد. پس دلیل نام گذاری آن به یو پی اس آنلاین همین است. چرا که در زمان عادی عملکرد خود روشن می ماند. و به شکلی مداوم از باتری جریان می گیرد. که در مقایسه با یو پی اس آفلاین عمر باتری را کاهش می دهد. اما از طرفی دیگر با کیفیتی بالا خروجی را ارائه می دهد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس و داشتن لایسنس های بسیاری خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. همینطور این شرکت در انبار خود دارای easy ups 3s می باشد. و با شرکت اشنایدر الکترونیک نیز همکاری دارد.در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights