یو پی اس آفلاین چیست و چه مزایا و معایبی دارد:

یو پی اس آفلاین

یکی از پر کاربرد ترین یو پی اس هایی که در بین مردم رایج است؛ یو پی اس آفلاین می باشد. این یو پی اس مختص کامپیوترهای شخصی و مصارف خانگی است.

قبل از اینکه به شرح کامل، آن بپردازیم؛ بهتر است ابتدا بدانیم که یو پی اس چیست؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه یو پی اس را تعریف کنیم؛ می توان گفت. ups یک منبع انرژی بی وقفه است که برق مورد نیاز تجهیزات مختلف را تامین می کند.

یو پی اس  آفلاین چیست؟

یکی از انواع یو پی اس ها، ups off line می باشد. در کل، ماهیت یو پی اس ها، تامین انرژی بی وقفه و حفاظت از دستگاه های الکترونیکی می باشد. اگر خطری هرگونه وسیله ی الکترونیکی گران قیمت را تهدید کند. یو پی

اس مانع این اتفاق می شود. و خود قربانی تجهیزات می شود.

استفاده از فناوری ups off line زمانی توصیه می شود، که شما برای مصارف خانگی یا کامپیوترهای شخصی به برق بدون وقفه نیاز داشته باشید. چرا که ماهیت ups off line فقط تامین برق بدون وقفه، آن هم در صورت خرابی

و مشکل برق شهری می باشد.

یو پی اس آفلاین

معایب و مزایای یو پی اس آفلاین:

یو پی اس آفلاین، امکان دسترسی مستقیم به برق شهر را با استفاده از فرایند by pass به مصرف کنندگان می دهد. و از آن جا که این فناوری، درصورت خرابی برق شهر، فقط قابل استفاده است. محبوبیت خود را از دست داده و

همین موجب متوقف شدن تولید و عرضه ی آن به بازار شده است.

 

یو پی اس آفلاین

 

اما قابل توجه است، که هر وسیله ای که به بازار عرضه می شود دارای یک سری مزیت ها و یک سری معایب می باشد. از این رو ups off line نیز با وجود معایبش داری مزایایی نیز می باشد.

ups off line ، با قیمت پایین و مقرون به صرفه بودن و تامین دائمی برق، بر دیگر یو پی اس ها برتری دارد. ولی به دلیل اینکه همیشه و در هر زمینه ای، قابل استفاده نیست، طرفداران خود را از دست داده است.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه این نوع از یو پی اس ها خدمات جامعی را ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل برخوردار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights