نصب و سرویس یو پی اس APC چگونه انجام می پذیرد:

نصب و سرویس یو پی اس APC

نصب و سرویس یو پی اس APC :

نصب و سرویس یو پی اس APC بایستی توسط افراد متخصص در این زمینه صورت پذیرد. تا از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل آید.پس از انجام سفارش یو پی اس APC شرکت آروند آویژه پارسیان نمایندگان و متخصصان فنی خود را به همراه وسایل مورد نیاز به محل نصب و راه اندازی سیستم یو پی اس منتقل می نمایند. و به مشتری خود خدمات مربوطه را ارائه می نمایند.

تعمیرکردن یو پی اس APC

نکات مهم در هنگام نصب یو پی اس ها :

  • – در زمان نصب UPS به دلیل تعمیر و یا نگهداری یو پی اس بهتر است. آن را در فاصله 100 سانتی متری از دیوار مورد نصب قرار دهید.
    – باتری های یو پی اس و یو پی اس ها را بهتر است به دور از مکان های گرم و پر از گرد و غبار و دارای رطوبت نصب نمایید. تا تهویه مناسبی داشته باشد. و همین طور بهتر است در داخل کابینت قرار گیرد.

یو پی اسAPCمدل Smart-UPS XLine Interactive1000VA

  • – دمای جایی که بایستی یو پی اس در آنجا قرار بگیرد بهتر است بین 10 تا 40 درجه سانتی گراد باشد. و اگر این دما از 40 درجه بالاتر باشد. ظرفیت بار یو پی اس به میزان 10 تا 12 درصد کاهش می یابد. که سبب کاهش عمر دستگاه می گردد و با آن ارتباط مستقیمی دارد.

تعمیرونگهداری یو پی اسAPC

  • – همچنین اگر یو پی اس در دمای پایینی قرار بگیرد. سبب کاهش ظرفیت آن می شود و دچار شوک الکترونیکی می شود و منجر به خنثی شدن آن می شود.
    به طور کلی دما نقش بسیار مهمی در زمینه نصب یو پی اس و حتی باتری های آن دارد پس بایستی بسیار مورد توجه قرار گیرد. چرا که دما عامل اصلی است که سبب کاهش طول عمر یو پی اس و باتری می گردد.پس بهترین دما برای نصب APC UPS و سایر یو پی اس ها و باتری بین 15 تا 25 درجه می باشد و کابینت موجود جهت یو پی اس بایستی دارای تهویه مناسب و فن خنک کننده باشد تا دچار مشکل نگردد.

شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروهای متخصص در زمینه نصب و سرویس یو پی اس خدمات بسیار جامعی را به شما عزیزان ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه می توانید. با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعات کاملی بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights