موارد مهم در ups که بایستی به شکلی منظم بررسی شود :

apc یو پی اس و خرید

موارد مهم در ups که بایستی بررسی گردد:

موارد مهم در ups مانند ولتاژ و دمای محیط و دمای داخلی یو پی اس و توان مصرفی آن و فن های داخلی یک یو پی اس و مسیرهای تهویه و جریان شارژ باتری ها و اطمینان از سالم بودن تمامی باتری ها در زمان بک آپ گیری و سالم بودن کلیه کلیدهای ورودی و خروجی از جمله مواردی است که بایستی همواره مورد توجه و بررسی قرار گیرد.

موارد مهم در ups

ups چیست:

منبع تغذیه الکترونیکی نام دیگر یو پی اس است. که وظیفه تامین بدون وقفه توان مورد نیاز بار مصرفی را برعهده دارد. این سیستم بین دستگاه مصرف کننده و برق شهر قرار گرفته است. یو پی اس سبب می گردد برق شبکه تنظیم و تثبیت گردد. و همچنین مانع از اختلال شبکه و ایجاد نویز می گردند و برق مورد نیاز تجهیزات مصرف کننده را تامین می نمایند. اطمینان از برق موجود در مسیر بین داده ها و سرور و کامپیوترهای موجود در شبکه از مواردی است که بسیار مهم می باشد.

موارد مهم در ups

افزایش طول عمر باتری و ups:

یو پی اس ها و باتری ها در انواع مختلفی وجود دارند که نیاز به سرویس و نگهداری دوره ای دارند. تا به درستی از آنها نگهداری گردد و سبب افزایش طول عمر آنها گشت. بر این حسب برای آنکه به درستی مورد نگهداری قرار بگیرد. نیاز به سرویس به شکل برنامه ریزی شده دارد. تعویض کردن قطعات در پایان طول عمر مفید آنها سبب افزایش طول عمر کل سیستم می گردد.

روش نصب یو پی اس APC

مزایای استفاده از ups:

استفاده کردن از یو پی اس سبب ایجاد مزایایی مانند عدم قطعی برق، از بین رفتن نوسانات برق شهر، حذف اختلالات شبکه و حذف نویز و عدم آلودگی صوتی و نیاز به نگهداری خاص می گردد.

یو پی اسAPC مدل Smart-UPS X Line Interactive 3kVA

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و سرویس و نگهداری آن خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. همچنین در زمینه تامین لوازم یدکی در جهت تعویض قطعات یو پی اس نیز فعالیت دارد. در صورت داشتن هر سوالی در این موارد با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights