سیستم UPS دارای چه ویژگی هایی می باشد و خرید آن چگونه است:

یو پی اس apc و معرفی انواع

سیستم UPS و بررسی ویژگی های آن :

سیستم UPS دارای ویژگی هایی می باشد که در اینجا به تضیح آن می پردازیم با ما همراه باشید.به وسیله ای که در کنار رایانه و یا سایر تجهیزات برقی دیگر قرار می گیرند و در زمان نوسانات برقی و تغییرات ولتاژی و قطعی برق سبب ادامه فعالیت تجهیزات به شکل نرمال می شوند یو پی اس گفته می شود.

سیستم UPS

معمولا یک باتری درون یو پی اس های کوچک وجود دارد که در زمان وجود برق شارژ می شود. در زمان قطع برق ویا ایجاد تغییرات ولتاژی و زمانی که از میزانی ولتاژ کم می گردد. دستگاه یو پی اس به شکل اتوماتیک تجهیزات برقی مورد نظر را از برق شهر جداو به باتری درون خود متصل می نماید.مدت زمان انجام این فرآیند در حدود یک تا دو میلی ثانیه صورت می گیرد و وسیله نصب شده به یو پی اس نیز متوجه این قطع جریان نشده است و به روند کاری خود ادامه می دهد.

سیستم UPS

خرید یو پی اس :

تکنولوژی ساخت یک یو پی اس اولین نکته مهم در خرید آن است که بایستی مورد توجه قرار گیرد. یو پی اس ها با توجه به آنلاین و یا آفلاین بودنشان کاربرد خاص خود را دارا هستند. یو پی اس آفلاین از قطع شدن برق جلوگیری می کند و برق نیازی شهری را تامین می کند. یو پی اس آنلاین اما وظیفه حفاظت از منبع برق اصلی را برعهده دارد.توجه به توان خروجی یو پی اس نیز از نکات مهم دیگر در خرید یو پی اس است که در افزایش کارکرد دستگاه دارای اهمیت است.زمان برق دهی باتری نیز مورد سوم دارای اهمیت است.

 

MGE یو پی اس و سرویس

به طور کلی نوع ظرفیت باتری در زمان برق دهی نقش مهمی دارد. فروش یو پی اس در شرکت آروند آویژه پارسیان توسط تیم حرفه ای صورت می گیرد که شما دوستان قبل از اقدام به خرید از اطلاعاتی کامل درباره آن بهره مند خواهید شد.UPS به سه شکل آنلاین و آفلاین و لاین اینتراکتیو می باشد.

سیستم UPS

مدت زمان کارکردن یو پی اس :

سوالی که همواره مطرح است این می باشد که در زمان قطع برق یو پی اس چه مدتی قابلیت روشن بودن دارد؟ میزان برق دهی هر یو پی اس در زمان فعالیت آن به طور مجزا محاسبه می شود.این مسئله ربطی به نوع یو پی اس و یا توان آن ندارد.تنها به باتری های یو پی اس و مصرف کننده های متصل به آن مرتبط می باشد.

یو پی اس APC و مصارف

به بیان دیگر مدت زمان برق دهی به دو عامل ذیل بستگی دارد:

  • -ظرفیت یا آمپر ساعت باتری های یو پی اس
  • -بار و میزان بار اتصالی به یو پی اس

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و تعمیر کردن آن و تهیه لوازم جانبی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights