ساختار یو پی اس MGE به چه شکلی می باشد و دارای چه ویژگی هایی است:

ساختار یو پی اس MGE :

ساختار یو پی اس MGE شامل یک یکسو کننده شارژر یا همان رکتیفایر و انواع باتری یو پی اس و مبدل دی سی به ای سی یا همان اینورتر و کلید غیرهادی یا همان سوئیچ می باشد.هر اندازه اینورتر قدرت بیشتری داشته باشد توان و قدرت دستگاه بیشتر است. یو پی اس قادر خواهد بود از تجهیزات بیشتری پشتیبانی نماید.هرچقدر ظرفیت باتری ی مورد استفاده بیشتر باشد میزان زمان برق دهی یو پی اس نیز بیشتر خواهد بود.

 

ساختار یو پی اس MGE

مزایای یک یو پی اس :

UPS ها دارای فیلترهای الکترونیکی هستند و قادر به حذف نویزها و نوسانات برق می باشند.از مزایای دیگر UPS میتوان به قدرت حفاظت آنها از مصرف کننده ها در برابر رعد و برق و ولتاژ بالا اشاره نمود.این سیستم ها جریان برق یکنواختی را به شکل موج ثابت به مصرف کننده ها می فرستند.

ساختار یو پی اس MGE

 

یو پی اس های آنلاین آنهایی هستند که دارای باتری تک سلولی سرب اسید و یا نیکل کادمیوم هستند و توان آنها 500 تا 2000 آمپر می باشد.یو پی اس هایی که بزرگتر هستند دارای توان بیشتری می باشند و کیفیت برق خروجی بالاتری را دارند.

ساختار یو پی اس MGE

انواع یو پی اس ها :

UPS ها دارای انواع گوناگون و با تنوعی هستند. قدرت یو پی اس ها در باتری ها و مدار مورد استفاده تفاوت دارد.یو پی اس های آنلاین دارای درجه حفاظت قابل قبولی می باشند.هنگامی که ورودی صحیح شده باشد در شرایط طبیعی در نوع مدار آنلاین آنها تامین خروجی صورت می گیرد.
یو پی اس های آفلاین انواعی از UPS ها هستند که در هنگام قطع شدن برق به شکل جایگزین عمل می نمایند.

ماژول های ups

در یو پی اس های لاین اینتراکتیو در زمانی که شرایط طبیعی می باشد.از طریق بای پس به ترانسفورماتور ورودی خود را انتقال می دهد.در این موارد ترانسفورماتور مانند شارژر عمل می کند و زمینه تامین خروجی AC را فراهم می کند.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس وسرویس و نگهداری آن خدمات جامعی را ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights