خرید تابلو برق و نصب آن به چه صورتی می باشد :

کاربرد تابلوبرق

خرید تابلو برق و نصب آن :

خرید تابلو برق و چگونگی نصب و نگهداری آن دارای مراحل و ویژگی هایی است که در اینجا به آن می پردازیم.تابلو برق های صنعتی دارای محظه ای هستند. که فلزی می باشد و تجهیزات و قطعات که برای کنترل برق استفاده می گردد درون آن قرار می گیرد.بر اساس کاربرد آنها تجهیزات و قطعات داخلی آن متفاوت می باشد.حفاظت از افراد در برابر برق گرفتگی از جمله دیگر کاربردهای آن است.علاوه بر این از تجهیزات درونی خود نیز محافظت می نمایند.

خرید تابلو برق و

تجهیزات الکترونیکی مانند دستگیره ها و سوئیچ ها و نمایشگرها در ردیف های عایق بندی شده در درون تابلوها قرار می گیرند. این کار سبب می گردد تا کنترل و تعمیر و تعویض آنها به وسیله اپراتور به راحتی صورت پذیرد.بعضی از تابلوهای الکترونیکی ویژگی هاییی مانند تهویه مناسب برای کاهش دما حفاظت از اختلالات فرکانس های رادیویی را دارا هستند.

خرید تابلو برق و

تابلو برق ها از نظر ساختار :

1- metal closed: این مدل ها دارای محفظه ای فلزی هستند که تمامی تجهیزات مانند کلیدها و ترانس های جریان و ولتاژ ،لوازم اندازه گیری و شینه ها درون آن قرار می گیرند.

2- metal clad :اینها دارای محفظه های از یکدیگر جدا هستند و قطعات مختلف جدا از هم قرار می گیرند.این کار به دلیل عدم انتقال خطا در صورت وجود در یک قطعه به قطعات دیگر است.

3-compartment type: این نوع نیز زیر مجموعه گروه اول هستند.ساختار اینها به گونه ای است که دارای محفظه هایی هستند که قطعات آن به یکدیگر وصل است و از هم جدا ساخته نمی گردند.

دلایل استفاده از تابلوبرق

4- تابلوی کشویی: ایمنی اینها بسیار بیشتر است. سرویس و نگهداری راحت تری دارند. دلیل استفاده از این تابلوها جهت کنترل موتورها همین موارد است.

5- تابلوی رک : این تابلوهای صنعتی بصورت قفسه ساخته می گردند. و انواع محفظه های کنترل و مخابراتی و الکترونیکی روی آن قرار می گیرد.

6-تابلوی سوئینگ :تقریبا مانند مدل رک است.دارای درب شیشه ای متحرک است که قیمت بالای آن به همین دلیل است.برای راحتی استفاده از آن می توان تمامی پشت تجهیزات آن را مشاهده نمود.

تابلوهای برق

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه تابلو برق و سرویس و نگهداری آنها و نگهداری از یو پی اس ها خدمات جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights