خدمات و پشتیبانی UPS APC شامل چه مواردی است :

یو پی اس apc و باتری مناسب

خدمات و پشتیبانی UPS APC :

خدمات و پشتیبانی UPS APC بایستی هر چند ماه یکبار توسط افراد متخصص صورت پذیرد. تا از ایجاد خسارات جلوگیری گردد.باتری یو پی اس به همراه یو پی اس از جمله لوازمی است که سبب حفاظت وسایل الکترونیکی مهم و حساس در برابر قطعی و نوسانات برق می گردد. اما فرآیندی که مهم می باشد. این است که خود یو پی اس و باتری آن نیز نیاز به مراقبت و نگهداری دارند. بایستی شرایط و اصول این نگهداری به درستی رعایت گردد. تا این الزامات زودتراز زمان تعیین شده خراب نشودو سبب ایجاد خسارات جبران ناپذیری نگردد.

باتری یو پی اس :

یک باتری یو پی اس طول عمر مخصوص به خود را دارد. و با توجه به جنس این باتری و طرز استفاده کردن از آن این طول عمر کم یا زیاد می شود در کنار باتری خود یو پی اس نیز یک طول عمری را دارا می باشد. شرکت آروند آویژه پارسیان وظیفه پشتیبانی و خدمت رسانی در جهت سرویس و نگهداری یو پی اس را به خوبی انجام می دهد. تا مشتریان عزیز امکان استفاده از ups را با خیال راحت داشته باشند. پس بایستی در نظر داشته باشیم افرادی که اقدام به خرید یو پی اس با توجه به توان مصرفی خود می کنند. می بایست در نظر داشته باشند. که سرویس و نگهداری از این سیستم ها و صرف هزینه در جهت نگهداری آنها بسیار به صرفه تر از رها کردن یو پی اس و انتظار برای تعویض آن است. که بسیار گران تر تمام می شود.

تفاوت کلمه یو پی اس با برق اضطراری :

به برقی که در زمان قطع شدن برق شهری برای استفاده مصرف کننده ها تامین می شود برق اضطراری می گویند. در این جهت به تامین کننده هایی که برق اضطراری را مورد تامین قرار می دهند سیستم برق اضطراری می گویند.موتور برق ، پنل خورشیدی، دیزل ژنراتور و یو پی اس سیستم های رایج برق اضطراری می باشند. یو پی اس نیز تمامی کارهایی که سیستم برق اضطراری انجام می دهد را انجام می نماید و در کنار آن کارهایی دیگری نیز اضافه بر آن انجام می دهد.

اختلالاتی که برق شهری دارا می باشند شامل :

1- قطع برق
2- کاهش لحظه ای ولتاژ
3-زیاد شدن لحظه ای ولتاژ
4-ضعیفی ولتاژ
5- ازدیاد ولتاژ
6-تغییرات فرکانسی
7-تغییرات هارمونیکی
8-نویز خط

یو پی اس APC مدل Smart-UPS On-Line 3kVA

جهت رفع نویز برق در برق شهری تنها می توان از یو پی اس استفاده کرد. تا سبب از بین رفتن این ایراد گردید. چرا که برق اضطراری این مشکل را قادر به حل کردن نمی باشد.

یو پی اسAPC مدل Smart-UPS On-Line 6kVA

شرکت آروند آویژه پارسیان همواره در زمینه یو پی اس و سرویس و نگهداری آن خدمات بسیار جامعی به شما عزیزان ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights