خاموشی یو پی اس APC به شکلی ناگهانی چه دلیلی دارد :

خاموشی یو پی اس APC

خاموشی یو پی اس APC :

خاموشی یو پی اس APC دلایلی دارد که در اینجا به بررسی آن می پردازیم.شناخت یو پی اس ها به ما کمک می کند تا در زمانی که برق یو پی اس خاموش می گردد. دلیل اینکه این خاموش شدن از کجا منشا می گیرد را بایستی متوجه شویم.در ادامه علت قطعی برق خروجی UPS را بررسی خواهیم کرد.در بعضی موارد یو پی اس به درستی نصب شده است. و در زمان قطعی برق بدون مشکلی برق را تامین می کند. اما برق خروجی UPS قطع می شود و دستگاه های متصل به آن خاموش گشته اند علت چیست؟ بررسی اینکه هنگامی که برق خروجی یو پی اس قطع می گردد برق شهر متصل است یا خیر به عنوان اولین موردی است که باید صورت پذیرد.

خاموشی یو پی اس APC

خاموش شدن یو پی اس در زمان قطع برق :

در زمان قطع برق اگر یو پی اس خاموش گردد یا کمی بعد از آن این اتفاق بیفتد دلیل را بایستی در باتری ها جستجو نماییم. اینکه باتری ها سالم هستند یا نه. معمولا هنگامی این مورد ایجاد می گردد. که طول عمر باتری به پایان رسیده است. و یا زمانی که همه و یا تعداد زیادی از باتری ها خراب شده باشند.هنگامی که اکثر باتری ها خراب باشند سبب می گردد. عملکرد مجموعه مختل شود و سبب گردد وقتی برق قطع می شود زمان مورد انتظار فعال نباشند و باتری ها بسیار سریع تخلیه گردند. و سبب قطع یو پی اس گردند.

خاموشی یو پی اس APC

برای آنکه از سالم بودن باتری ها اطمینان حاصل گردد اول بایستی میزان سال فعالیت و کارکرد آن را بررسی نماییم. اگر مدت زمان زیادی است که از آن استفاده شده است دیگر به آنها امیدی نیست و فرسوده شده اند. عمر باتری ها باتوجه به ساخت و آمپر ساعت آنها و تکنولوژی خاص شان متفاوت می باشد.این مدت زمان عمر باتری در بعضی از باتری ها دو تا سه سال و در برخی تا ده سال می باشد.

خاموشی یو پی اس APC

دومین کاری که می بایست صورت گیرد تست کردن باتری ها تک به تک است.
اگر بعد از تست باتری ها متوجه معیوب بودن آنها شدیم تنها راه حل آن جایگزینی آن است که با باتری نو تعویض گردد. اگر در زمان بک آپ و پشتیبانی خواستید. نسبت به قبل تغییر ایجاد نمایید محاسبه زمان باتری یو پی اس را ببینید.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و تعمیر و سرویس و نگهداری آن خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights