تفاوت استابلایزر و ups در چه مواردی می باشد :

یو پی اس APC چگونه

تفاوت استابلایزر و ups :

تفاوت استابلایزر و ups موارد متفاوتی می باشد که در اینجا به بررسی آن می پردازیم.هر دوی این موارد تثبیت کننده ولتاژ هستند. جهت حذف نوسان و نویز برق دارای فیلترهای الکتریکی و الکترونیکی هستند. به مصرف کننده برقی یکنواخت ارسال می نمایند. تنها تفاوت یو پی اس و استابلایزر این است که یو پی اس دارای باتری برای زمان خاموشی و قطعی و نبود برق می باشد.

تفاوت استابلایزر و ups

با توجه به نیاز مصرف کننده استفاده از استابلایزر و یا یو پی اس متفاوت است.جهت آزمایشگاه ها و کارخانه ها و مکان هایی که نیاز به برق بدون وقفه دارند و در صورت قطعی برق خسارات بسیار جبران ناپذیری به سیستم های آنها وارد می گرد استفاده از یو پی اس مورد تایید است.

تفاوت استابلایزر و ups

یو پی اس چیست :

دستگاهی که در زمان قطعی برق پشتیبان تهیه می کند و سبب می گردد که در زمان قطعی برق هیچ داده ای از بین نرود و به اندازه برق را تامین می نماید و بارهای لازم را تا زمان تولید ژنراتور عملیاتی می نماید.

تفاوت استابلایزر و ups

استابلایزر چیست :

دستگاهی که ولتاژ را تثبیت می نماید و و از ولتاژ بالا و ناپایداری ها که سبب آسیب رساندن به وسایل الکترونیکی می گردد جلوگیری می کند استابلایزر می گویند.اما یو پی اس سبب می گردد که در زمان قطع شدن برق انرژی مورد نیاز جهت برق بدون وقفه را تامین می نماید و سبب جلوگیری از دست دادن داده ها می گردد و سبب می شود که اطلاعات ذخیره گردد.

یو پی اسAPC مدل Smart-UPS X Line Interactive 3kVA

کاربردهای یک استابلایزر :

  • در اتاق عمل و تجهیزات پزشکی استفاده می گردد.
  • در لوازم برقی مانند یخچال ها و کولر گازی و لوازم برقی خانگی مصرف دارد
  • در دستگاه های بسته بندی و چاپ
  • در تجهیزات ایمنی
  • در تجهیزات روشنایی
  • آسانسورها
  • پمپ های آب

نحوه کار MGE UPS

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و سرویس و نگهداری آن و تهیه لوازم یدکی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره ای کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights