تعمیر یو پی اس APC به چه منظوری صورت می گیرد:

کارکردهای یو پی اس APC

تعمیر یو پی اس APC :

تعمیر یو پی اس APC بایستی توسط متخصص حرفه ای صورت پذیرد. تا امکان آسیب برای دستگاه به صفر برسد و از ایجاد هزینه های بیشتر جلوگیری به عمل آید.امروزه در محل هایی مثل مراکز پزشکی و صنایع گاز و نفت و بسیاری از بیمارستان ها اداره های امنیتی شبکه های کامپیوتری وجود دارند. که در صورت قطعی برق کل سیستم کاری آنها دچار مشکل می شود و وجود یو پی اس موجب می گردد تا از این قطعی برق جلوگیری به عمل آید. و بدون وقفه برق در شبکه های آنها وجود داشته باشد. که به طور کلی اینها فقط بخشی از الزامات استفاده از یو پی اس است.

 

تعمیر یو پی اس APC

به دلیل اینکه هزینه تعویض یو پی اس بسیار گران تمام می شود. و در صورت ایجاد مشکلی در تنظیمات یو پی اس ها بهتر است. مورد تعمیر قرار گیرند و انجام این تعمیرات نیز بایستی توسط افراد متخصص در این امر انجام شود. شرکت آروند آویژه پارسیان از نمایندگان فروش یو پی اس APC می باشد که در امور تعمیرات یو پی اس نیز دارای نیروهای متخصصی است که این فرآیند را به انجام می رسانند.

موارد مهم در تعمیر یو پی اس APC :

  • با انواع باتری های خشک که برای یو پی اس APC استفاده می گردد آشنایی داشت.
  • استفاده از نرم افزارهای مانیتورینگ برای یو پی اس APC
  • مسلط بودن به راه اندازی و نصب یو پی اس
  • کارت مخصوص شبکه SNMP بررسی گردد
  • افراد متخصص با ترانس های پاور یو پی اس آشنایی داشته باشند
  • شناخت انواع منبع تغذیه سوئیچینگ و پاورها
  • آنالیز دستگاه یو پی اس به درستی
  • عیب یابی بوردهای موجود در UPS APC

تعمیر یو پی اس APC

یو پی اس APC:

APC یکی از برندهای بسیار معروف جهان می باشد که دارای طرفداران بسیار زیادی می باشد چرا که از لحاظ کیفیت و توان قدرتی دارای رتبه بالایی می باشد.
یو پی اس نه تنها موجب تامین برق می گردد. و برق مصرفی شبکه ها را فراهم می آورد بلکه باعث می گردد در سیستم های الکترونیکی که بسیار حساس هستند و از نظر سخت افزاری دارای اهمیت می باشند نوسانات و نویز های موجود در برق سبب آسیب به آنها نگردد و از این موارد در امان باشند .

تعمیر یو پی اس APC
تعمیرات تخصصی یو پی اس APC:

تعویض کردن باتری های یو پی اس ، تعمیر کردن و تعویض نمودن مدارهای باتری و مدارهای داخلی و کالیبره نمودن یو پی اس و افزایش طول عمر باتری از جمله تعمیرات تخصصی یو پی اس محسوب می گردد.
چنانچه یو پی اس شما دچار مشکل فنی و یا ایرادی شد می توانید با متخصصان ما در شرکت آروند آویژه پارسیان تماس حاصل نمایید و از مشاوره ای کامل بهره مند گردید.
معمولا پس از نصب یو پی اس توسط کارشناسان ما قرارداد سرویس و نگهداری سیستم های یو پی اس نیز برای یو پی اس های دارای توان بالا و یو پی اس توان پایین ایجاد می گردد که در صورت ایجاد مشکل بلافاصله متخصصان ما در محل حضور می یابند و از ادامه یافتن آن مشکل جلوگیری به عمل می آید.ََ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights