تعمیر و نگهداری یو پی اس APC شامل چه مواردی می باشد:

تعمیر و نگهداری یو پی اس APC

تعمیر و نگهداری یو پی اس APC :

تعمیر و نگهداری یو پی اس APC امری بسیار تخصصی می باشد. که شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن گروه تخصصی و فنی در امر یو پی اس و تعمیرات مربوط به آن خدمات بسیار کاملی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

تعمیر یو پی اس APC :

یو پی اس APC از کارآمدترین و به روزترین یو پی اس ها در جهان است. که از لحاظ قدرتی و نوآوری و ارائه خدمات حرف اول را می زند.همانطور که می دانیم UPS دستگاهی می باشد که باعث تامین برق و انرژی می گردد. اما این تنها وظیفه یک یو پی اس نیست بلکه سیستم های الکترونیکی که بسیار حساس می باشند. و نیاز به برق دارند. و لحاظ سخت افزاری نیز باید از نوسانات و نویزهای برق در امان باشند را حفاظت می کند. و از آسیب به سیستم های داخلی این دستگاه ها جلوگیری به عمل می آورد.

تعمیر و نگهداری یو پی اس APC

تعمیرات تخصصی یو پی اس APC:

تعویض باتری یو پی اس و کالیبره کردن دستگاه یو پی اس از جمله مواردی است که در تعمیر و نگهداری یو پی اس APC باید صورت پذیرد. همچنین نظافت و کنترل یو پی اس ها نیز جزو این بخش از موارد نگهداری می باشد.

نصب یو پی اس APC:

بعد از انجام نصب یو پی اس ها که توسط متخصصین ما در شرکت آروند آویژه پارسیان صورت می پذیرد معمولا قرارداد سرویس و نگهداری سیستم های یو پی اس با شرکت ها و سازمان های طرف قرارداد نیزمنعقد می گردد تا در صورت به وجود آمدن هر مشکلی متخصصین شرکت ما خدمات لازمه را به سرعت ارائه دهند و از ایجاد آسیب به دستگاه یو پی اس جلوگیری نمایند.

شرکت آروند آویژه پارسیان همواره در صدد است تا ارائه دهنده بهترین خدمات به شما عزیزان باشد و همچنین در موقعیت های حساس و اضطراری در کنار شما باشد در این راستا چنانچه نیاز به مشاوره خاصی داشتید به راحتی با متخصصین ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره ای جامع بهره مند گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights