تابلوهای برق برای چه مصارفی استفاده می شوند:

تابلوهای برق

تابلوهای برق :

تابلوهای برق دارای یک محفظه می باشند. که جهت نصب تجهیزات الکتریکی و سیم کشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. به عبارتی وسایلی مثل رله ها و فیوزها و کنترلر و کلیدها و همینطور نمایشگرهای متفاوتی روی آن نصب می گردند. تمامی کابل های برق و کنترل کننده درون این محفظه هدایت می گردند. استفاده از تابلو برق جهت کنترل خط های ورودی و خروجی برق و ولتاژ خطوط الزامی می باشد.

تابلوهای برق

تابلو برق ها بایستی بسیار با کیفیت طراحی گردند. چرا که در صورت عدم کیفیت سبب خطراتی مثل آتش سوزی و داغ کردن تجهیزات و آسیب دیدن وسایل می شود و همانطور که اتاق های سرور بسیار مهم و حساس می باشند. و از آنجا که جهت مدیریت برق یک اتاق سرور از تابلو برق استفاده می گردد بایستی نهایت کیفیت خوب را در آنها به کار برد تا مانع از ایجاد عواقب بد آن شد.

تابلوهای برق

از لحاظ محل نصب تابلو برق ها شامل موارد زیر می باشند :

1- داخلی
2- فضای باز

تابلوهای برق
تابلو داخلی:

تابلوهایی که در فضای بسته نصب می شوند. مثل فضای سوله و یا داخل سالن مورد استفاده قرار می گیرند. به این مدل از تابلوها تابلو برق تووکار و یا داخلی گفته می شود که فقط درب آن بیرون قرار گرفته است. در هنگام ساخت مکان مورد نظر محل قرار گیری آن در دیوار خالی است. و تمامی کابل های برق به آنجا قرار می گیرد.

تابلوهای برق

فضای باز:

تابلوهایی که در فضای باز قرار میگیرند را گویند این مدل بر روی دیوار نصب می شود. هنگامی که مکانی ساخته شده است از این مدل استفاده می شود.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه تابلو برق فعالیت های بسیار جامعی را ارائه می دهد و در زمینه تابلو برق فشار ضعیف و فشار متوسط بسیار خوب فعالیت دارد در صورت داشتن هر سوالی در این باره با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights