برند یو پی اس APC دارای چه تاریخچه و کاربردی است :

یو پی اس apc و عوامل موثر

برند یو پی اس APC :

برند یو پی اس APC یکی از برندهایی است که محبوبیت زیادی دارد و طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. شرکت APC یو پی اس یکی از برندهای برتر دنیا می باشد. که در زمینه طراحی و تولید یو پی اس فعالیت دارد. این شرکت امروزه با شرکت MGE تحت نظارت اشنایدر الکتریک فعالیت دارد. این کمپانی تولید باتری و رک های هوشمند را نیز علاوه بر تولید یو پی اس تحت فعالیت دارد. و در ایالات متحده ی آمریکا قراردارد.

انواع یو پی اس های APC:

همانطور که گفته شد کمپانی یو پی اس ای پی سی از بزرگترین شرکتهای تولید یو پی اس است.انواع مختلف یو پی اس ای پی سی با بالاترین کیفیت زیر نظر اشنایدر الکتریک تولید و عرضه می گردد.یو پی اس برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. مانند سیستم های امنیتی و دوربین های مداربسته و تجهیزات پزشکی و پتروشیمی ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربردهای APC UPS:

– استفاده در سیستم های امنیتی مانند دوربین های مداربسته
– تجهیزاتی مانند پتروشیمی ها و مراز پالابشگاهی نفت
– مراکز داده ها و شبکه کامپیوتری و بانک ها
به جز سری های اس آر تی و آر تی سایر سیستم های یو پی اس خط تعاملی هستند. و تنها اینورترهای خود را در زمانی که برق شبکه موجود نیست به کار می اندازند.

یو پی اس های برای شبکه :

به مجموعه ای از کامپیوترها و تجهیزات شبکه ای به عبارتی شبکه های کامپیوتری گفته می شود. که این شبکه ها به روش های مختلفی به یکدیگر اتصال دارند. این شبکه ها جهت ارسال و یا به اشترک گذاری داده ها می باشد. اهمیت این شبکه های کامپیوتری سبب گردیده است تا نوع تجهیزاتی که جهت محافظت از آنها در برابر نوسانات برق و ولتاژ برق و نویز های موجود بسیار مهم به شمار آید. استفاده از یو پی اس سبب گردیده است که برق بی وقفه را برای این شبکه های کامپیوتری فراهم آورد تا در صورت قطعی برق از آنها استفاده نمود بدون اینکه خطری دستگاه های کامپیوتری را سبب گردد.

برند یو پی اس APC

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس و خرید و فروش آن و سرویس و نگهداری از یو پی اس ها خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights