انتخاب یو پی اس APC و MGE شامل چه مواردی است:

انتخاب یو پی اس APC و MGE

انتخاب یو پی اس APC و MGE :

انتخاب یو پی اس APC و MGE از حساسیت ویژه ای برخوردار است چرا که باید تمامی ویژگی های یو پی اس مناسب را دارا باشد. شرکت آروند آویژه پارسیان یکی از نمایندگان فروش یو پی اس APC و MGE می باشد. که همواره در حال ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

انتخاب یو پی اس APC و MGE

همانطور که می دانید به منبع تغذیه بدون وقفه یو پی اس گفته می شود. کار اصلی یک یو پی اس تامین توان مصرفی دستگاه بدون وقفه می باشد. به عبارتی دیگر با ذخیره کردن انرژی در باتری و با استفاده از آن برق لازم جهت تجهیزات مصرفی را تامین می کند. UPS سبب می گرد مانع از ایجاد نویز و اختلالات شبکه در تجهیزات شود و به بیان دیگر علاوه بر تنظیم برق شبکه بین برق شهری و دستگاه های مصرف کننده این را نیز به ارمغان می آورد.

کاربردهای یو پی اس:

استفاده از یو پی اس سبب می شود بدون ریست کردن دستگاه در زمان قطعی برق بدون وقفه جریان برق را درون دستگاه به جریان می اندازد.UPS سبب حفاظت از دستگاه های الکترونیکی می گردد. و از بسیاری از هزینه های اضافی جلوگیری می نماید. نوسانات ایجاد شده را تنظیم می نماید. و باعث ایجاد ثبات در جریان برق می گردد.

سرویس، نگهداری و تعمیر یو پی اس MGE

مزایای استفاده از یو پی اس:

استفاده از یو پی اس سبب می گردد. علاوه بر رفع مشکلات ناشی از نوسانات برقی حفاظت از تجهیزات نیز صورت پذیرد.یو پی اس هایی که جهت کاربردهای معمولی استفاده می گردد از نوع آنلاین هستند. و با باتری تک سلولی سرب-اسید و یا نیکل-کادمیوم کار می کنند. یو پی اس های بزرگتر توان بیشتری دارند. و کیفیت برق خروجی که دارند نیز بالاتر است.

ویژگی یک یو پی اس :

هرچه اینورتر یک یو پی اس قوی تر باشد قدرت و توان آن بیشتر است. به بیان دیگر می تواند تعداد و توان تجهیزات بیشتری را کنترل و حفاظت کند. و البته در صورت وجود باتری های بیشتر به کار رفته در یو پی اس ها ظرفیت آن نیز افزایش می یابد. به عبارتی دیگر زمان برق دهی در زمان قطعی برق شهر نیز افزایش می یابد. هر یو پی اس دارای ویژگی هایی مثل آلارم های هشدار به هنگام ایجاد خطا و یا بار اضافه و جهت ذخیره کردن اطلاعات دارای نرم افزاری هستند که اطلاع جهت ذخیره سازی را فراهم می نماید.

انتخاب یو پی اس APC و MGE

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه یو پی اس به خصوص نمایندگی یو پی اس APC و MGE خدمات بسیار جامعی را به شما عزیزان ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights