apc ups و اهمیت استفاده از آن :

apc ups و اهمیت

apc ups و اهمیت استفاده از آن :

apc ups و اهمیت استفاده از آن شامل مواردی است که به شرح آن پرداخته اییم. از برندهای بسیار شناخته شده که جهت استانداری برای زیرساخت های حفاظت از برق استفاده می شود. می توان به apc یو پی اس اشاره نمود. ای پی سی یو پی اس به عنوان پیشرو در صنعت شناخته شده است. که با شرکای فناوری اطلاعات تولید شده است. و قابلیت اتصال و دسترسی را ارائه می کند.

apc ups و اهمیت

تولید apc:

اشنایدر الکتریک که خود به تولید تجهیزات خنک کننده و لوازم جانبی الکترونیک و محصولات دیتاسنتری می پردازد به تولید یو پی اس ای پی سی نیز پرداخته است. ای پی سی در سال 2007 توسط اشنایدر خریداری گردیدو با سیستم mge ups ادغام شد و واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده اشنایدر الکتریک را تشکیل نمود. اشنایدر الکتریک با استخدام 113900 فرد و انجام فعالیت در 102 کشور جهان در سال 2008 فروش 26 میلیارد دلاری داشته است.ای پی سی در سال 2011 بوسیله اشنایدر به یک برند به تنهایی تبدیل گردید.

استفاده از یو پی اس apc:

در هر صنعت و فعالیت برای به کارگیری وسایل و تجهیزات الکتریکی به برقی بی وقفه نیاز است تا انرژی لازمه برای انجام فعالیت ها را در زمان قطعی برق بدون تغییرات نوسانی و وولتاژی در اختیار مصرف کننده ها قراردهد. پشتیبانی از زیرساخت های فیزیکی مهمترین عاملی است که توسط ای پی سی صورت می گیرد. در منازل نیز امروزه برای جلوگیری از قطعی برق و حفظ داده و اطلاعات خود از ای پی سی استفاده می شود. برای حفاظت از سینمای خانگی و کنسول های بازی نیز استفاده از یو پی اس دیده شده است. در مصارف امنیتی مانند دوربین ها ی امنیتی نیز از یو پی اس استفاده می شود.

یو پی اس apc و خطاهای

apc smart ups:

در مصارف اداری و خانگی از آن استفاده می شود. دسترسی آن به عنوان نسخه های رکمونت می باشد. به جز سری smart ups online مدل surt وrt واحدهای اسمارت یو پی اس دارای سیستم های تعاملی خطی هستند. زمانی که برق شبکه در دسترس نمی باشد خروجی های خود را از طریق اینورتر خارج می کنند.

apc symmetra lx:

در نقاطی مثل سرور و شبکه استفاده می شود. symmetra ها از پیکربندی توانی 4 تا 16 کیلوولت آمپر برخوردارند.دیتاسنترها از این مدل بهره میبرند. قابلیت تعویض داغ و قابل تعویض بودن برق توسط کاربر و مدیریت یکپارچه و وجود باتری و ماژول هوشمند از ویژگی های آن است.

 

راه اندازی apc:

1- توجه و بررسی کردن بار و نیاز وسایل :

نیاز برقی تجهیزات بایستی در ابتدا سنجیده شود. و بار مصرفی آنها مشخص گردد. انتخاب یو پی اس مناسب و برق لازم برای آن اینگونه صورت می گیرد.

2-گزینش مدل مناسب :

بر اساس بار مصرفی تجهیزات و نیازهای برقی مدل مناسب یو پی اس انتخاب می گردد. بر اساس ظرفیت باتری و ویژگی های پیشرفته و توان خروجی دستگاه این انتخاب انجام می گیرد.

3- راه اندازی و نصب درست :

انجام این فعالیت باید توسط افراد متخصص در این امر صورت بگیرد. شامل اتصال صحیح به وسایل برقی و تنظیمات اولیه و آموزش لازم می باشد.

اهمیت استفاده از apc:

در زمان قطع شدن برق شهری بساری از سیستم های الکترونیکی می بایست به فعالیت خود ادامه دهند. و روشن بمانند. مشکلاتی که در زمان عدم وجود یو پی اس و قطعی برق در ساختمان ها ایجاد می شود شامل :

1-از کارافتادن بخش های حمل کننده یا آسانسورها
2-عدم کار کردن درهای اتوماتیک
3-روشن نبودن سیستم های سرمایشی و گرمایشی برقی
4-قطعی پمپ آب و پمپ آتش نشانی
5-عدم وجود روشنایی

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و huawei و mge دارای خدمات بسیار جامعی است در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید. و از اطلاعات بسیار کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights