یو پی اس APC و کاربرد باتری در آن :

یو پی اس APC و کاربرد باتری

یو پی اس APC و کاربرد باتری :

یو پی اس APC و کاربرد باتری در آن شامل مواردی است که به طور اختصاری شرح می دهیم. از برندهای بسیار معروف که جهت استاندارد صنعتی برای زیرساخت های حفاظت از برق شناخته شده اند می توان به یو پی اس APC اشاره کرد. این برند به عنوان پیشرو در صنعت خود را ثابت نموده است. به همراه بزرگترین شرکای فناوری اطلاعات تولید شده است که قابلیت دسترسی و اتصال را دارا می باشند.

تولید APC UPS:

اشنایدر الکتریک که خود به تولید لوازم جانبی الکترونیک و تجهیزات لازم برای مراکز داده می پردازد به تولید یو پی اس ای پی سی نیز پرداخته است. اشنایدر الکتریک در سال 2007 به خرید ای پی سی پرداخته است. در آن سال 12000 فرد به استخدام این کمپانی درآمده بودند و درآمد آن 3.5 میلیارد دلار بوده است. در سال 2011 بوسیله اشنایدر الکتریک APC به عنوان یک برند به تنهایی شناخته شد.

یو پی اس APC:

در تمام دنیا سازمان ها و شرکت ها و مکان های حساس برای فعال نگه داشتن قدرت خود به یو پی اس ای پی سی نیاز دارند. که سبب تضمین راه حل های منبع تغذیه بی وقفه می گردد. و حداکثر میزان در دسترسی و کار ضمانت شده را ارائه می دهد. پشتیبانی از زیر ساخت های حیاتی عامل بسیار مهمی می باشد. که بوسیله ای پی سی ایجاد می شود. در خانه ها نیز امروزه برای حفاظت از تجهیزات الکتریکی حساس مانند سینمای خانگی و کنسول های بازی از یو پی اس استفاده می شود. همچنین در سیستم های امنیتی نیز برای ثبت وقایع از APC یو پی اس استفاده می شود.

یو پی اس و موارد

APC SMART UPS:

این یو پی اس ها از واحدهای کوچکتری ایجاد شده اند. و برای مصارف خانگی و اداری استفاده می شود. به عنوان نسخه های رکمونت در دسترس می باشند به جز سری اسمارت یو پی اس آنلاین مدل SRT و SURT واحدهای دیگر آن سیستم های یو پی اس تعاملی خطی اند و از طریق اینورتر تنها هنگامی که برق شبکه در دسترس نیست خروجی های خود را خارج می کنند.

APC SYMMETRA LX:

از محصولات منبع تغذیه بی وقفه این یو پی اس است. در سرور و شبکه از آن استفاده می گردد. و دارای پیکربندی توانی از 4 تا 16 کیلوولت آمپر هستند. در دیتاسنتر از این مدل بهره می برند. دارای ویژگی هایی مانند مدیریت یکپارچه و برق قابل تعویض توسط کاربر و ماژول هوشمند و باتری و قابلیت تعویض داغی و مدیریت یکپارجه می باشد.

ویژگی مکان مناسب برای UPS و باتری:

  • -دارای فضای کافی باشد.
  • -توان تحمل وزن دستگاه توسط زمین وجود داشته باشد.
  • -ایجاد مزاحمت با نصب دستگاه برای کارکنان نشود.
  • -دارای حرارت ایده آل برای باتری 20 تا 25 درجه سانتی گراد و حرارت کارکردی 0 تا 40 درجه برای یو پی اس و میزان رطوبت 20 تا 90 درصد باشد. میزان نویز زیاد نباشد تا روی کارکرد یو پی اس اثر نگذارد.
  • -برخورداری از تجهیزات ایمنی برای دسترسی آسان به یو پی اس
  • -کلیدها و ابزار سوئیچ و کنترل یو پی اس در یک مکان باشد.
  • -انتخاب جای امن برای باتری در محل انتخابی برای نصب یو پی اس.

یو پی اس apc و کابینت باتری

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های MGE و APC و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی کامل بهره مند شوید. این شرکت همچنین دارای سابقه ای درخشان از همکاری با شرکت اشنایدر الکتریک را دارا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights