MGE یو پی اس در صنعت برق دارای چه کاربردی می باشد :

یو پی اس MGE و کابینت

MGE یو پی اس در صنعت برق و کاربرد آن :

MGE یو پی اس در صنعت برق دارای مصارف و کاربردهای بسیاری می باشد که در اینجا به آنها می پردازیم.دستگاهی جهت تامین برق متناوب یا یو پی اس به دلیل دارا بودن باتری صنعتی این توانایی را دارد تا جریان برق شهری را ذخیره و تبدیل نماید.این فعالیت یو پی اس سبب پشتیبانی کردن از بسیاری از تجهیزات برقی و دستگاه های الکتریکی می گردد.از جمله مهم ترین عوامل در دیتا سنتر ها و آزمایشگاه ها و مراکز نیاز به برق اضطراری و سیستم های امنیتی دسترسی داشتن به برق مستمر و بدون قطع شدن است.

MGE یو پی اس در صنعت برق

ایجاد بسیاری از عوامل غیرمنتظره مانند قطعی ناگهانی برق شهری وجود جریان های دشارژی و بارهای شدید شده که از حد استاندارد توان آن بسیار بالاتر می باشد. باعث ایجاد خرابی و ایرادات بسیار زیادی می گردد. که در انتها سبب از کارافتادن تجهیزات برقی و الکتریکی می گردد.

استفاده کردن از یو پی اس ها در مراکز صنعتی و تجهیزات الکتریکی باعث جلوگیری از احتمال خرابی و از کار افتادگی دستگاه ها می گردد. و یا میزان این خرابی را به کمترین حد خود می رساند. UPS ها از ورود اختلالات جریانی به سیستم هایی که به آنها متصل هستند. نیز جلوگیری می نماید. این فعالیت UPS ها علاوه بر ذخیره و اتصال جریان مستمر می باشد. و به عبارتی تکمیل کننده آن است.

MGE یو پی اس در صنعت برق

مزایای استفاده از UPS در صنعت :

توانایی ذخیره کردن برق در فشارها و آمپرهای قوی به دستگاه ها و تغذیه جریان متناوب برق از جمله وظایف UPS ها می باشد. که این عملکرد می تواند در حالت پایا و بدون نقص جریان را انتقال بدهد. و از وارد شدن هر گونه نویز و فرکانس های شدید جلوگیری نماید.به عبارتی دیگر تمام وسایل الکتریکی و تجهیزات صنعتی که روزانه از آنها استفاده می نماییم. یا توسط یک منبع تغذیه بدون وقفه عمل می کند. و یا احساس نیاز به این منبع را در آنها حس می کنیم.

یو پی اس های مناسب در صنایع :

یو پی اس های صنعتی که دارای توان قوی هستند. بهترین انتخاب می باشند.این UPS ها به دلیل ساختار طبقه ای و پشتیبانی کردن از عملکرد سیستم های آنلاین نسبت به دیگر یو پی اس ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند.UPSهای صنعتی همانطور که از نامشان مشخص است. در صنایع مورد استفاده هستند. ویژگی خاص امکان سفارشی سازی نوع و ظرفیت یو پی اس و تعداد باتری ها و منابع ذخیره اکسترا در این مدل از UPS ها دیده می گردد.

MGE یو پی اس در صنعت برق

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و خدمات یو پی اس و نگهداری و تعمیرات آنها خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights