huawei ups و اصول کار چگونه است :

huawei ups و تاثیر

huawei ups و اصول کار آن :

huawei ups و اصول کار آن به گونه ای است که بایستی به آن دقت نمود. در ارائه زیرساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات یا ict و ابزارهای هوشمند شرکت هووآوی به عنوان پیشگام در این زمینه است. با دادن راه حل هایی یکپارچه در حوزه های فناوری اطلاعات و شبکه های مخابراتی و دستگاه های هوشمند هووآوی به دیجیتالی کردن زندگی افراد و سازمان ها و خانه ها متعهد گردیده است. تا به دنیایی کاملا متصل و هوشمند دست پیدا کند. از محصولات تولیدی در این شرکت به یو پی اس و باتری یو پی اس می توان اشاره نمود.

huawei ups و اصول کار

درمورد huawei:

در سال 1987 این شرکت الکترونیکی تاسیس گردید. بیش از 180000 کارمند در این شرکت به استخدام در آمدند و این عدد بیانگر بزرگترین شرکت فعالی در حیطه تولید یو پی اس می باشد. در بیش از 170 منطقه و کشور هووآوی به فعالیت می پردازد. نوآوری بر نیازهای تمرکز شرکت هووآوی است. در تحقیقات پایه ای سرمایه گذاری می کند. بر پیشرفت های تکنولوژیکی تمرکز دارد. و سبب حرکت جهان به جلو شده است.

توسعه دهنده های این شرکت بر لبه های علم و تکنولوژی قدم بر می دارد. با استفاده از امکانات و تجهیزات این شرکت به تولید علم در راستای تولید محصول پرداخته است.با روش های بسیار پیشرفته یو پی اس های هووآوی تولید می گردند. که قابلیت دسترسی و کیفیت بالایی دارند.

هووآوی یو پی اس و باتری

مزایای استفاده از huawei ups:

استفاده کردن از یو پی اس علاوه بر حل مشکلات ناشی از قطع شدن برق سبب محافظت از سیستم ها در برابر قطعی کلی برق می گردند. یو پی اس دارای فیلترهای الکترونیکی است که نویزها و نوسانات برق شهری را نیز حذف می نماید. و در برابر رعد و برق و ولتاژ بالا از مصرف کننده ها حفاظت می نماید. و جریان یکنواختی با موج ثابت به وسایل می فرستند. نوع یو پی اس ها برای فعالیت های معمولی از نوع آنلاین است. که با باتری سرب اسید تک سلولی و یا نیکل کادمیوم و توان 500 تا 2000 آمپر هستند. یو پی اس های بزرگتر توان بیشتر و کیفیت برق خروجی بالاتری دارند.

یو پی اس هووآوی و بررسی

اندازه و شکل یو پی اس ها بسیار گوناگون است. بسیاری از ups ها در باتری ها و مداری که استفاده می شوند دارای قدرت های متفاوتی با یکدیگر هستند. از یو پی اس هایی که به شکل غالب استفاده می شود یو پی اس مدار آنلاین است. شارژ ناگهانی برق در مدار و احتمال ایجاد اتصال کوتاه نیز در یو پی اس استاندارد و دارای کیفیت بالا صفر می باشد. و این یو پی اس از ایمنی خوبی بهره مند است. توان یا حاصلضرب ولتاژ در جریان خروجی واحد اندازه گیری یو پی اس است.

اجزای تشکیل دهنده huawei:

1-رکتیفایر یا یکسوکننده شارژر
2-باتری
3-مبدل دی سی به ac یا اینورتر
4-کلید غیرهادی یا سوئیچ

APC UPS برای مراکز داده

 

اینورتر یک ups هرچه قوی تر باشد قدرت و توان آن بیشتر است. به بیانی دیگر قادر است تعداد و توان تجهیزات بیشتری را پشتیبانی کند. ظرفیت باتری ها هرچه بیشتر باشد در زمان قطعی برق نیز زمان برق دهی آن بیشتر است. آلارم های هشدار در زمان خطا و اضافه بار وجود نرم افزار کنترل کامپیوتر برای ذخیره اطلاعات و خاموش نمودن کامپیوتر و امکانات دیگر از ویژگی های یو پی اس است.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های هووآوی و mge وapc دارای خدمات بسیار جامعی می باشد در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights