apc ups و چهار بخش اصلی آن :

UPS APC و دلایل خراب

apc ups و چهار بخش اصلی آن :

apc ups و چهار بخشی که دارد در اینجا آورده شده است. ای پی سی یو پی اس از برندهای معروف و شناخته شده می باشد که حدود چهل سال است به عنوان استاندارد صنعتی برای زیرساخت های حفاظت از برق شناخته شده است. apc ups به عنوان پیشرو در صنعت خود را ثابت نموده است. به همراه بزرگترین شرکای فناوری اطلاعات تولید شده است. ارائه آن به صورت قابل اعتماد و دسترسی می باشد.

apc ups و شناخت

تولید apc ups:

اشنایدر الکتریک که خود به تولید یو پی اس و لوازم و تجهیزات الکتریکی و خنک کننده می پردازد apc را نیز تولید کرده است. ای پی سی در سال 2007 توسط اشنایدر الکتریک خریداری شد و با سیستم mge یو پی اس ادغام گردید و واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده اشنایدر را تشکیل داد و در همان سال درآمدی برابر با 3.5 میلیارد دلار به دست آورد. 12000 کارمند در جهان را به استخدام درآورد. 102 کشور در دنیا اشنایدر الکتریک فعالیت می کند.

درمورد یو پی اس apc:

بسیاری از سازمان ها و کشورها در دنیا برای فعال نگه داشتن قدرت خود به یو پی اس ای پی سی نیاز دارند. که سبب تامین برق بی وقفه برای آنها می شود و حداکثر در دسترس بودن و زمان تضمین شده را ایجاد می سازد. برای ایجاد اطمینان از اینکه تجهیزات حیاتی در معرض خطر نمی باشند این یو پی اس ها ساخته شده اند. و دنیا هر روز از قدرت بیشتری استفاده می نماید. پشتیبانی از زیرساخت های حیاتی مورد بسیار مهمی می باشد. در منازل نیز برای تجهیزات و وسایل الکتریکی حساس به برق بی وقفه نیاز است به همین دلیل برای کنسول های بازی و سینماهای خانگی و دوربین های مداربسته و سایر وسایل از یو پی اس استفاده می شود.

در هووآوی یو پی اس

apc symmetra lx:

نوعی از یو پی اس ای پی سی است. در شبکه و سرور قابلیت استفاده دارد. در پیکربندی توانی از 4 تا 16 کیلوولت آمپر می باشد.در دیتاسنترها از این مدل استفاده می شود. ویژگی هایی مانند تعویض داغی و مدیریت یکپارچه و برق قابل تعویض بوسیله کاربر و باتری و ماژول هوشمند از ویژگی های آن است.

apc smart ups:

تجمیعی از واحدهای کوچکتر است که برای مصارف اداری و خانگی استفاده می شود. به عنوان نسخه های رکمونت و در دسترس هستند به جز سری های surt و srt در smart ups online واحدهای دیگر آن دارای تعاملی خطی هستند و خروجی های خود را هنگامی که برق شبکه موجود نیست از طریق اینورتر خارج می کنند.

یو پی اس هووآوی و تعمیر

اجزای یو پی اس ای پی سی :

-باتری
-مبدل dc به ac
-یکسوکننده شارژر
-کلید غیرهادی

باتری ها :

در بازار انواع و اشکال مختلفی از باتری ها وجود دارند. که برای مصارف مختلفی استفاده می شوند. استفاده در تجهیزاتی مانند یو پی اس از کاربردهای آن است. عملکرد باتری یو پی اس به شکل ذیل است :

باتری ها در اول توسط شارژر دستگاه یو پی اس که با ظرفیت باتری متناسب است و بر حسب آمپر است شارژ می شود. و در ادامه در زمان قطع شدن برق عملکرد باتری مشخص می گردد. توسط یو پی اس جریان ذخیره ای باتری منتقل می شود. باتری اسید سرب و نیکل کادمیوم از انواع باتری های یو پی اس هستند.

هووآوی یو پی اس و باتری

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و هووآوی دارای خدمات بسیار جامعی می باشد در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights