apc ups و مصارف آن در چه مکانهایی است :

apc ups و مصارف

apc ups و مصارف آن :

apc ups و مصارف آن در نقاطی است که به برق بی وقفه نیاز دارند و دارای وسایل بسیار حساس به تغییرات ولتاژی هستند. یو پی اس apc از برندهای بسیار معروفی است که حدود چهل سال است که در زیرساخت های حفاظت از برق به عنوان استاندارد صنعتی شناخته شده است. به عنوان پیشرو در صنعت یو پی اس apc به همراه بزرگترین شرکای فناوری اطلاعات خود به طور قابل اعتمادی دسترسی و اتصال را ارائه می دهد.

 

apc ups و شناخت

 

اشنایدر الکتریک که خود تولید کننده لوازم جانبی و محصولات مراکز داده و تجهیزات خنک کننده می باشد به تولید apc نیز پرداخته است. اشنایدر الکتریک در سال 2007 ای پی سی را خریداری نمود و با یو پی اس mge آن را ادغام کرد. و واحد تجاری انرژی و خنک کننده اشنایدر الکتریک را تشکیل داد. با استخدام 113900 فرد در 102 کشور اشنایدر الکتریک در جهان به فروش سالانه 26 میلیارد دلار رسید. apc در سال 2011 بوسیله اشنایدر الکتریک تنهایی به یک برند تبدیل گردید.

یو پی اس apc و افزایش

apc ups:

در هر صنعت و فعالیت جهت پایدار و فعال بودن قدرت در آنجا به یو پی اس ای پی سی نیاز است. تا سبب تضمین راه حل های تغذیه بی وقفه آن شود. و این یو پی اس ها سبب حداکثر در دسترس بودن و ضمانت زمان کار می شود. برای اینکه نشان دهد که وسایل الکتریکی در خطر نیستند یو پی اس APC ساخته شده است. و هرروزه دنیا از قدرت بیشتری استفاده می نماید. پشتیبانی از زیرساخت ها امری بسیار مهم می باشد که ای پی سی آن را به انجام می رساند. امروزه حتی در منازل نیز از یو پی اس برای تجهیزات حساس استفاده می شود. در وسایلی مانند تلویزیون و کنسول های بازی و یخچال ها برای جلوگیری از ایجاد آسیب به آنها از یو پی اس استفاده می شود.

اهمیت استفاده از یو پی اس APC:

برای تامین برقی پایدار یو پی اس ای پی سی به عنوان سیستم پشتیبان برای تجهیزات الکتریکی استفاده می شود. که بسیار حائز اهمیت است. به شکلی خودکار و بدون توقف در زمان تغییرات ولتاژی یو پی اس برق پایدار و بدون نوسان را ایجاد می کند. که از خطرات ناشی از قطع شدن برق جلوگیری می نماید. و سبب ایجاد اطمینان در دسترسی به داده ها و تجهیزات مهم می شود.

یو پی اس و اجزای اصلی

راه اندازی یو پی اس APC:

1-بررسی بار تجهیزات و نیازها :

نیازهای برقی تجهیزات بایستی در ابتدا بررسی شود. و بار مصرفی آن مشخص شود. انجام این کار باعث می شود تا انتخابی مناسب داشته باشید. و برق را به طور دقیق تامین نماید.

2-انتخاب مدل مناسب :

بر اساس بار مصرفی در تجهیزات مدل مناسب یو پی اس ای پی سی بایستی انتخاب گردد. بر حسب توان خروجی و ظرفیت باتری و ویژگی های دیگر این عمل صورت می پذیرد.

3-راه اندازی و نصب درست :

انجام راه اندازی و نصب کردن APC بایست توسط افراد متخصص در این امر صورت پذیرد. که اتصال صحیح به برق و تجهیزات و تنظیمات اولیه از مراحل آن است.

استفاده از APC UPS در ادارات :

علاوه بر اینکه در هنگام قطعی برق یو پی اس سبب تامین برق می شود و بی هیچ دغدغه ای تجهیزات به فعالیت خود ادامه می دهند. از سیستم ها نیز در برابر نوسانات زیاد حفاظت می نماید. که این امر سبب کاهش هزینه های بسیاری می شود. هریک از سازمان ها و اداره ها تجهیزاتی اختصاصی ب خود را دارند. که این موارد الکترونیکی می باشد. و از بردها و قطعه های الکترونیکی مخصوص به خود در آنها استفاده می گردد. از وسایل و بردهای الکترونیکی آنها در سازمان ها بایستی به درستی صورت پذیرد تا از سوختگی آنها جلوگیری شود. با استفاده از یو پی اس می توان از این کار ممانعت به عمل آورد. و سبب حفاظت از آنها گردید.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های MGE و APC و هووآوی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights