نصب یو پی اس APC به چه شکلی می باشد و چه مواردی را شامل می شود:

نصب یو پی اس APC

نصب یو پی اس APC:

نصب یو پی اس APC از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا بدون وقفه بار مصرفی دستگاه های دیگر را با قطعی برق تأمین می کند. در صورت ایجاد مشکل در زمان نصب دستگاه ممکن است با قطع برق اطلاعات شما از بین برود. و یا دستگاه شما بسوزد با مشکل تعویض قطعه روبرو شوید. همچنین روند نصب باتری های یو پی اس باید توسط متخصصین این امر دنبال شود زیرا در غیر این صورت شما شاهد آتش سوزی سیم کشی ها خواهید بود. یا خود دستگاه یو پی اس شما با مشکل جدی روبرو می شود.

نصب یو پی اس APC

نصب یو پی اس APC زیر نظر متخصصین:

از آنجایی که نصب یو پی اس از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است به شما توصیه می شود. به عنوان مصرف کننده هیچ گاه روند نصب آن را به تنهایی دنبال نکنید. به همین منظور توصیه می شود از تکنسین های متخصصی که در این راستا مشغول به فعالیت هستند در زمینه نصب یو پی اس یاری بگیرید. بیشتر دستگاه های کم مصرف که توان 3 کیلو ولت ‌آمپر به صورت Plug & Play هستند را بدون نیاز به نصاب می توانید توسط کاربر نهایی نصب کنید؛ اما در خصوص دستگاه‌های با توان بالاتر و همچنین دستگاه‌هایی که دارای باتری خارجی (External) هستند، این‌گونه نیست و باید عملیات نصب و راه‌اندازی، توسط تکنسین آموزش دیده انجام شود.متخصصان ما در شرکت آروند آویژه پارسیان تمامی مراحل نصب را به خوبی و حرفه ای برای شما عزیزان به انجام می رساند.

نصب یو پی اس APC

نکاتی که پیش از نصب یو پی اس APC باید بدانید:

  1. حمل و نقل به درستی انجام شود تا به دستگاه آسیبی وارد نشود.
  2. محلی مناسب را برای نصب در نظر بگیرید.
  3. فاصله مناسب دستگاه تا دیوار را به درستی محاسبه کنید
  4. نوع کابل ها، اتصالات و فیوزها از دستگاهی با دستگاه دیگر تفاوت دارد به خوبی به دستور العمل دستگاه خریداری شده باید توجه کنید.
  5. بهتر است برای رفع نویزهای احتمالی صوتی و الکتریکی از سیم آرت استفاده شود.
  6. بعد از راه اندازی دستگاه آن را مجدد پله پله چک کنید و سپس دستگاه را راه اندازی کنید.
  7. توان مصرفی یو پی اس را مطابق با دستگاه مد نظر خود، انتخاب کنید.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه نصب یو پی اس ها خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی جامع برخوردار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights