تعمیرات UPS MGE به چه شکلی صورت می گیرد:

تعمیرات UPS MGE

تعمیرات UPS MGE :

تعمیرات UPS MGE  امری بسیار مهم است چرا که مشکل خرابی یوپی اس و وسایل الکتریکی معمولا یک امر بدیعی است و با بالا رفتن طول عمر یوپی اس مشکل است این مشکلات نیز بیشتر شوند اما اگر در نگهداری از یو پی اس ها نکاتی را رعایت کنید باعث می شود مشکلی به وجود نیاید و طول عمر دستگاه یو پی اس افزایش یابد.

موردی که باید توجه داشته باشید این است که اگر از تمام توان یو پی اس استفاده نشود طول عمر آن افزایش می یابد. مورد دیگری که در نگهداری از یو پی اس باید رعایت کنید شرایط نگهداری از آن است. برای این کار باید شرایط مناسبی فراهم کنید و دما، رطوبت وهوای مناسب با یو پی اس باشد. از موارد دیگری که از اهمیت بالایی برخوردار است بررسی و مراقبت دوره ای یو پی اس می باشد که باعث افزایش طول عمر مفید یوپی اس می شود.

تعمیرات UPS MGE

عیوب متداول در تعمیرات UPS MGE:

  • یوپی اس ممکن است نتواند چندین دستگاه را باهم پشتیبانی کند
  • یوپی اس ممکن است خود به خود خاموش شود
  • حرارت زیاد روی یوپی اس و خاموش شدن دستگاه یوپی اس
  • یوپی اس شارژ نمی شود
  • خاموشی زود به انگام و نگه نداشتن شارژ در باتری
  • صربه خوردن یوپی اس و روشن نشدن آن
  • شکستگی ال سی دی و تعویض صفحه نمایش یوپی اس
  • تعمیر یوپی اس آب خورده
  • سوکت شارژ اسیب دیده است و یوپی اس را شارژ نمی کند
  • علامت هشدار یوپی اس روشن است

با توجه به اینکه هزینه تعویض یو پی اس به شدت بالاست و شما نمی توانید در صورت بروز مشکل هر بار دستگاه را تعویض کنید ؛ از این رو تعمیر یو پی اس هم از لحاظ هزینه و از نظر زمانی پائین تر بوده و به صرفه تر است.

اگر یو پی اس شما دچار مشکل و یا خرابی شده است می توانید با متخصصین شرکت آروند آویژه پارسیان مشاوره گرفته و در جهت رفع خرابی یو پی اس قدم مثبتی را بردارید که بعد از تماس افراد متخصص به محل اعزام شده و سرویس های تعمیرات UPS MGE و نگهداری و پشتیبانی از سیستم های ups را انجام می دهند.

معمولا بعد از نصب یو پی اس که توسط متخصصین شرکت آروند آویژه پارسیان انجام می پذیرد قراردادهای سرویس و نگهداری سیستم های ups هم برای یو پی اس های با توان بالا و هم سیستم های ups با توان کم منعقد می گردد تا در صورت به وجود آمدن مشکل بلافاصله متخصصین شرکت دست به کار شوند.

تمام دستگاه های ups که تولید می شوند دارای گارانتی و قراردهای سرویس و نگهداری بوده و از نظر کیفیت و نصب و توان قدرتی و فنی دارای استانداردهای جهانی هستند.

تعمیرات UPS MGE

روند ارائه خدمات در مرکز تعمیرات:

۱. پذیرش و بررسی:
ابتدا مشتریان گرامی با شرکت آروند آویژه پارسیان تماس می گیرند . سپس دستگاه توسط کارشناسان مربوطه بررسی و ایرادیابی شده و برآورد هزینه آن به مشتری اعلام خواهد شد .
۲. تعمیر و رفع ایراد:
تعمیر و رفع ایراد دستگاه در صورتی که نیاز به قطعه نباشد و یا قطعه خراب شده موجود باشد سریع و در صورت عدم موجودیت ، در انتظار تامین قطعه خواهند ماند.
۳. تست و تحویل:
دستگاه در حضور مشتری تست و تحویل داده می شود . چنانچه تست در حضور مشتری امکان‌پذیر نباشد ، کارشناس مربوطه با هماهنگی مشتری زمانی را در خارج از مرکز تعیین و سپس تست خواهد نمود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights