تعمیرات UPS APC به چه صورتی امکان پذیر است:

تعمیرات UPS APC

تعمیرات UPS APC :

تعمیرات UPS APC یکی از شغلهای صنعتی در بازار کار کامپیوتر بشمار میرود. روشهای نصب و راه اندازی دستگاه UPS، آموزش بررسی توان خروجی دستگاه با باتری های مصرفی از موارد پایه برای شروع کار تعمیر یو پی اس است.
یو پی اس ها منبع تغذیه بدون وقفه می باشد. که عمدتا کار تامین توان مورد نیاز بار مصرفی بدون توقف می باشد. این دستگاه بدون هیچ وقفه ای به وسیله انرژی ذخیره شده در باتری برق مورد نیاز دستگاه‌های مصرف کننده را تامین می کند. دستگاه یو پی اس با توجه به کاربرد وسیع آن این روزها بسیار پرکاربرد شده است. این دستگاه دارای انواع مختلفی می باشد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند و وظیفه خاصی را بر عهده دارند.

اساس کار یو پی اس:

یو پی اس دستگاه می باشد که در هنگام قطعی برق بدون توقف وارد مدار شده و برق مصرفی مورد نیاز را تامین می کند بدون اینکه دستگاه مورد استفاده خاموش شود و یا ریست شود دستگاه یو پی اس می باشد تا از دستگاههای حساس الکتریکی در مقابل نوسانات شدید جریان برق و قطعی برق محافظت کند تا از آسیب دیدن دستگاه ها جلوگیری کند می توان گفت یو پی اس علاوه بر محافظت از دستگاه ها وظیفه تثبیت جریان برق را به عهده دارد.

تعمیرات UPS APC

تعمیرات UPS APC :

استفاده از دستگاه یو پی اس امروزه اماکنی مانند بیمارستان ها، ادارات، شبکه های کامپیوتری، سیستم های امنیتی، بانک ها، مراکز حمل و نقل لازم است. البته اینها فقط بخش هایی از ملزومات این دستگاه برق اضطراری است.

برای تعمیرات UPS APC چه مواردی باید بدانیم:

  • آشنایی با انواع باتری های خشک مخصوص یو پی اس
  • آموزش نرم افزارهای مانیتورینگ مخصوص UPS
  • آموزش نصب و راه اندازی یو پی اس
  • بررسی کارت مخصوص شبکه SNMP
  • شناخت ماژول یو پی اس های Redundancy Switch
  • آشنایی با تعمیر و شناخت انواع ترانس های پاور و سوئیچینگ
  • شناخت انواع پاور و منبع تغذیه سوئیچینگ
  • آنالیز و تجزیه و تحلیل برد اصلی دستگاه
  • عیب یابی بردهای UPS

 

تعمیرات UPS APC

 

یو پی اس از هر نوعی که باشد ممکن است بامشکل مواجه شده و نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیرات یو پی اس از خدماتی می باشد که شرکت آروند آویژه پارسیان به کاربران ارائه می دهد تا با خیال راحت یو پی اس خود را به دست متخصصان این زمینه بسپارند تا نیازی به تهیه ی دوباره ی یو پی اس نباشد و کاربران با هزینه ی کمتر بتوانند یو پی اس را بهبود و ارتقا دهند.

هر شخصی قادر به تعمیر یوپی اس نمی باشد و برای تعمیر آن حتما به افرادی که دارای تجربه کافی در این زمینه می باشند مراجعه شود چرا که ممکن است با بی احتیاطی دستگاه یو پی اس شما دچار آسیب شود. باید یو پی اس را برای تعمیر به مجموعه  مجهز شرکت آروند آویژه پارسیان که از روش ها و ابزار های پیشرفته استفاده می کنند بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights