خرید یو پی اس APC مناسب به چه شکلی صورت می گیرد:

خرید یو پی اس

برای خرید یو پی اس APC مناسب به چه نکاتی باید توجه کرد؟

با دانستن عوامل موثر برای خرید یو پی اس APC می توانید با خریدی درست و بدون اشتباه یو پی اس خود را انتخاب نمایید. ما در این مقاله به شما یاد خواهیم داد که چگونه UPS مناسبی را خریداری نمائید. درصورت خرید

یک UPS نادرست ممکن است باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری گردید.

خرید یو پی اس

راهنمای خرید یو پی اس مناسب:

اگر از آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید دستگاه UPS را دارید بهتر است. قبل از هراقدامی درباره خرید UPS اطلاعاتی داشته باشید تا با دیدی باز یک UPS مناسب و خوبی را خریداری نمائید.

تمام دستگاه های یو پی اس موجود در بازار سیستم عملکرد یکسانی ندارند. بلکه سه نوع اساسی در دستگاه های UPS داریم که از نظر عملکرد و تکنولوژی باهم متفاوت هستند. دانستن این اطلاعات می‌تواند به مشتری در

امر خرید UPS یاری رساند.

یو پی اس آفلاین: در حالت نرمال تجهیزات مصرفی مستقیمأ از برق شهر تغذیه می‌کنند. و در هنگام قطع شدن برق، مدار تغذیه بر روی باتری یو پی اس سوئیچ می‌کند و توان مورد نیاز را تامین می‌کند.

یو پی اس تعامل بین خطوط یا همان یو پی اس لاین اینتراکتیو دارای ترانسفورماتور می‌باشد. و در هنگام افزایش و کاهش ولتاژ، سعی بر تصحیح ولتاژ دارد.

یو پی اس آنلاین در واقع یک منبع اصلی برق می‌باشد. و در همه حالت تغذیه بار مصرفی از خروجی دستگاه یو پی اس است.

خرید یو پی اس

عوامل موثر در انتخاب یو پی اس:

علاوه بر تکنولوژی ساخت یو پی اس عواملی دیگری مانند شکل ظاهری دستگاه یو پی اس ، توان مصرفی و مدت زمان پشتیبانی هم در خرید یک یو پی اس مناسب تاثیرگذار است.

شکل دستگاه یو پی اس از نظر موقعیت و یا محلی که دستگاه یو پی اس قرار است. در آن جای بگیرد بسیار مهم است.

همینطور ممکن است خریدار یو پی اس برای چندین مصرف کننده بخواهد از دستگاه یو پی اس استفاده کند. بنابراین جمع کل توان مصرفی تجهیزات برقی در انتخاب توان دستگاه یو پی اس موثر است.

آیتم دیگر مدت زمان پشتیبانی است. همانطور که می‌دانید دستگاه یو پی اس دارای باتری می‌باشد و متناسب با تعداد باتری یو پی اس و آمپر باتری یو پی اس می‌توانید مدت زمان پشتیبانی را محاسبه کنید.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه خرید یو پی اس به شما عزیزان مشاوره ای بسیار جامع را ارائه می دهد در صورت داشتن هر سوالی جهت خرید ups با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی مفید بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights