یو پی اس MGE چیست و چه تاریخچه ای دارد :

وظایف یو پی اس MGE

یو پی اس MGE :

در سال 2007 شرکت ایتون ،شرکت تولیدی UPS MGE را خریداری نمود. و یو پی اس های تک فاز در جهان را به عنوان اولین تولید کننده تولید نمود. شرکت یو پی اس APC در سال 2010 تمام سهام شرکت UPS MGE را خریداری کرد. و تامین کننده بزرگ یو پی اس در جهان را به خود نسبت داد.ضریب کیفی بالا و عملکرد خوب UPS های شرکت MGE که در مجموعه شرکت های APC و اشنایدر الکتریک تولید می گردند از ویژگی های بارز این UPSها می باشد. این UPS ها در کشورهای آمریکا و اروپا از جمله پرفروش ترین ها می باشند.

خرید یو پی اس MGE

تعمیرات یو پی اس MGE:

تعمیر یو پی اس از جمله فرآیندهایی است که با پیشرفت صنایع مختلف و نیاز به نگهداری اطلاعات و تامین برق در مواقع اضطراری بسیار احساس می شود. استفاده از یو پی اس موجب می گردد که برق بدون وقفه در سیستم جریان یابد. در صورتی که یو پی اس دچار مشکل و یا آسیبی گردد نیاز به تعمیر دارد. چرا که خرید یو پی اس دیگر و یا تعویض قطعات آن هزینه های بسیار بیشتری را نسبت به تعمیر آن در بردارد. پس تعمیر یو پی اس بایستی توسط افراد متخصص صورت پذیرد تا از ایجاد آسیب های جدی به دستگاه جلوگیری نماید. شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه تعمیر یو پی اس ها با داشتن نیروی متخصص خدمات بسیار ویژه ای را ارائه می دهد.

سرویس، نگهداری و تعمیر یو پی اس MGE

نگهداری از UPS :

تقریبا تمامی یو پی اس های صنعتی دارای مدار آنلاین می باشند. به دلیل تولید برق بالا در یو پی اس ها نیاز به تابلوهای کنترل مخصوص دارند. باتری دستگاه های یو پی اس بایستی مدام مورد توجه و کنترل قرار گیرد. تمامی این موارد تنها بخشی از موارد جهت نگهداری یو پی اس ها می باشند.

تعمیر یو پی اس MGE

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه تعمیر و سرویس UPS ها خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با مشاوران ما تماس حاصل نمایید و از مشاوره ای خوب بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights