یو پی اس MGE را خوب بشناسیم و با انواع آن آشنا شویم:

یو پی اس MGE

یو پی اس MGE :

شرکت ایتون در سال 2007، شرکت یو پی اس MGE را خریداری نمود. و به اولین شرکت تولید کننده ی یو پی اس تک فاز در کل جهان تبدبل گردید. و بعد از آن در سال 2010 شرکت یو پی اس PC  اقدام به خرید کل سهام شرکت MGE نمود. و در سال 2010 به بزرگترین تامین کننده یو پی اس در جهان تبدیل گردید.یو پی اس های کوچک و با توان کمتر از ۱۰۰۰۰ ولت آمپر این شرکت بسیار خوب و  جزو پر فروشترین ها هستند.

اکنون در مجموعه شرکت های اشنایدر الکتریک و APC یو پی اس های شرکت MGE تولید می شود. که از پر فروش ترین یو پی اس های کشور آمریکا و اروپا محسوب می گردند. و از ضریب کیفی بالا و عملکرد بسیار خوبی برخوردار می باشند. یکی از شرکت هایی که به عرضه کامل محصولات یو پی اس های MGE می پردازد. شرکت آروند آویژه پارسیان می باشد که دارای خدمات خاص و ویژه در این راستا می باشد. برای آشنایی بیشتر با یو پی اس MGE تا انتهای این مقاله ما را همراهی نمایید.

یو پی اس MGE

محصولات شرکت یو پی اس  MGE:

محصولات این شرکت در سه گروه اصلی. MGE Galaxy 3500، MGE Galaxy 4000, MGE Galaxy 5000, MGE Galaxy PW و گروه محصولات MGE EPS 7000 and MGE EPS 8000.  ارائه میشوند.

یو پی اس ام جی ای (صنعتی و سه فاز) :

این سری از یو پی اس ها با ورودی سه فاز 480 و 600 ولت است. و در محدوده توان 300 تا 1100 ولت آمپر تولید می شوند.

سایر مدل های یو پی اس ام جی ای :

یو پی اس MGE Galaxy 3000  از اولین مراکز داده جهان است. که برای برنامه های کاربردی سطح متوسط سیم برق اضطراری را طراحی می کند.گلکسی 3000 شامل واحدهایی در قدرت 19 تا 30 کیلو وات است. و برای بارهای نوع کامپیوتر غیر خطی جهت سازگاری تعبیه شده اند.

یو پی اس ام جی ای Galaxy 3500:

این مدل، با سیستم باتری ماژولار، MGE Galaxy 3500 دارای حفاظتی قدرتمند. برای ورودی / خروجی ۲۰۸V در محدوده ولتاژ ۱۰ kVA – 30kVA می باشد. گلکسی 3500 برای مراکز داده کوچک دارای حفاظت سه فاز فشرده با بهره وری عالی و راندمان خوب و بهینه عمل می کند. همچنین برای مراکز داده با نیاز به محیط های صنعتی نیز سازگار است.

یو پی اس ام جی ای Galaxy 5000 :

MGE Galaxy 5000 تکنولوژی را ارائه می دهد. که عملکرد و قابلیت اطمینان را افزایش می دهد. تکنولوژی آنلاین به طور کامل جداسازی و حفاظت در برابر همه اختلالات کیفیت قدرت است.

یو پی اس MGE

یو پی اس ام جی ای Galaxy PW:

MGE Galaxy PW سنتی قدرت ۳ فاز را با اطمینان از خانواده محصول MGE ارائه می دهد. MGE Galaxy PW ایده آل برای مراکز داده، کوچک و متوسط. مراکز داده، امکانات و حمل و نقل، فن آوری تبدیل دوطرفه در خط برای انزوا واقعی بین ورودی و خروجی ارائه می دهد.

یو پی اس ام جی Galaxy 7000:

حفاظت از قدرت یو پی اس ۳ فاز MGE EPS 7000 به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای مراکز داده. متوسط ​​و بزرگ، ساختمان ها و محیط های بحرانی مأموریت طراحی شده است. MGE EPS 7000 تمامی موارد مهم اجزای قابل استفاده قابل دسترسی در عرض چند دقیقه می باشد.

یو پی اس MGE

یو پی اس  ام جی ای Galaxy VM:

Galaxy VM یک باتری قدرتمند ۱۶۰-۱۱۲۵kVA-480V و ۱۶۰-۱۰۰۰kVA 400V 3-phase UPS است که به طور یکپارچه به مراکز داده، نرم افزارهای کاربردی صنعتی و صنعتی متصل می شود. کهکشان VM تکنولوژی پیشرفته تکنولوژی را برای کاهش هزینه های انرژی از طریق رتبه بندی بسیار بالا بهره وری و حالت جدید ECOnversion نوآورانه استفاده می کند.

یو پی اس ام جی ای Galaxy VX:

Galaxy VX یک کارآمد، مقیاس پذیر، حفاظت از سه فاز از ۵۰۰kVA به ۷۵۰kVA، با حالت های عملیاتی انعطاف پذیر، برای امکانات بزرگ، مراکز داده، و برنامه های کاربردی حیاتی کسب و کار است. کهکشان VX UPS یک سری از راه حل های Schneider Electric Galaxy V سری برای مرکز داده و برنامه های کاربردی صنعتی است.

نتیجه گیری:

یو پی اس ام جی ای یکی از پرکاربردترین یو پی اس ها می باشد که برای انواع مراکز داده طراحی گردیده است و جهت نگهداری و تعمیر این یو پی اس ها بایستی بسیار دقت نمود در صورت ایجاد هرگونه مشکل و آسیب برای تعمیر و سالم سازی یو پی اس MGE باید به نمایندگی مورد اعتماد و کاربلد این مهم را سپرد تا در جهت بهبود عملکرد آن قدم بردارند مشاوران و متخصصان ما در شرکت آروند آویژه پارسیان همواره پاسخگوی سوالات شما عزیزان درباره یو پی اس های MGE می باشند و شما با یک تماس می توانید تمامی اطلاعات خود در این باره را دریافت نمایید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights