یو پی اس Galaxy – MGE – گلکسی 5500 / 5000

یو پی اس MGE

یو پی اس Galaxy – MGE – گلکسی 5500 / 5000

کمپانی MGE پس از کسب موفقیت های چشم گیر خود در تولید. دستگاه های سری Galaxy در مدل های 3000 – 3500 – 4000 – 6000 و pw این بار دست به ابتکاری بزرگ در حذف ترانس در بخش افزاینده. ولتاژ زد که

سری دستگاه های 5000 حاصل این ابتکار می باشند.

در این سری از دستگاه ها IGTB ها جایگزینی مناسب برای ترانس شدند. که باعث بالا رفتن راندمان و کاهش اتلاف انرژی، وزن و هزینه شده است.

این سری از دستگاه ها با توجه به تکنولوژی بالای خود از معایب اولیه نیز عاری نبودند. و معایبی هم چون عدم ایمنی مناسب در برخی از قسمت ها را دارا بودند. که خیلی زود توسط کمپانی برطرف شد و پس از چند مرحله

تغییرات در قسمت های کنترل و قدرت به یک هماهنگی و ایمنی کامل رسید.

پس از مدتی تمام این تغییرات دستگاه یو پی اس مدل MGE – G – 5000 را به MGE – G – 5500 تغییر داد و این محصول را روانه بازار کرد.

این دو مدل دقیقا از یک تکنولوژی استفاده می کنند. و حتی در توان های یکسان نیز قابلیت پارالل را با یکدیگر دارند.

خط تولید یو پی اس تک فازی این شرکت توسط شرکت پاورور در ۲۰۰۷ خریداری شد.

ارائه دهنده ی ۳ مرحله ی برق یو پی اس. حل چالش های انرژی امروز در حالیکه استاندارد برای کیفیت و نوآوری را با راه حل های کامل برای شبکه های گسترده ای. مراکز داده، سیستم های مضر و صنعتی مناسب است.

تجهیزات یو پی اس MGE 3P مناسب برای تسهیلات و کاربردهای صنعتی علاوه بر نصب و راه اندازی مرکز داده نیز مناسب است.

مزایای استفاده از دستگاه های سری Stand alone

از مزایای استفاده از دستگاه های سری Stand alone امکان تغییر در محل و امکاناتی چون دسترسی راحت به قطعات و در دسترس بودن قطعات اصلی در بازار می باشد.

اما نکته بسایر مهم در این خصوص عدم تعمیر و دخالت نیرو های غیر کارشناس در زمینه تغییرات می باشد.

چرا که دسترسی راحت قطعات افراد را در جهت تغییرات دستگاه مشتاق می کند که در برخی از موارد مشاهده شده. این گونه موارد باعث ایجاد خسارت های سنگین گاها عدم امکان تعمیر دستگاه می گردد.

شرکت آروند آویژه پارسیان  خدمات بسیار خوبی را در زمینه یو پی اس ام جی ای ارائه می دهید. برای دریافت هرگونه مشاوره در این زمینه با متخصصان ما تماس حاصل فرمایید تا از راهنمایی آنها بهره مند گردید.

۱ دیدگاه برای “یو پی اس Galaxy – MGE – گلکسی 5500 / 5000

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights