یو پی اس APC و MGE چه تاریخچه ای دارند :

یو پی اس APC و MGE چه تاریخچه ای دارا هستند :

یو پی اس APC و MGE چه مصارف و گذشته ای دارند و از کجا فعالیت این یو پی اس ها آغاز شده است پاسخ تمامی این سوالات در این مقاله است با ما همراه باشید.در سال 2007 شرکت ایتون یو پی اس MGE را خریداری کرد و به اولین تولید کننده یو پی اس تک فاز در جهان تبدیل گردید و بعد از آن در سال 2010 شرکت یو پی اس APC کل سهام شرکت MGE را خرید. و به بزرگترین تامین کننده یو پی اس در جهان تبدیل گردید. امروزه در مجموعه شرکت های اشنایدر الکتریک یو پی اس های APC و MGE تولید می گردد که دارای ضریب کیفی بالا و عملکرد مناسبی می باشد. از پرفروش ترین یو پی های آمریکا و اروپا این یو پی اس ها به حساب می آیند.

 

MGE GALAXY 3500 یک پشتیبان انرژی تراکم یافته است که عملکرد و بازدهی مناسبی دارد. جهت مراکز صنعتی و محل اطلاعات کوچک از این مدل استفاده می گردد. انواع دیگر یو پی اس مانند MGE GALAXY 4000 و MGE GALAXY 5000 برای مراکز اطلاعات متوسط و فعالیت های صنعتی داری عملکرد و پشتیبانی قوی ای هستند. جهت مراکز بزرگ صنعتی و اطلاعاتی نیز از یو پی اس های MGE GALAXY 7000 و 8000 استفاده می شود.

توان مصرفی و مورد نیاز یک یو پی اس :

در هنگام خرید یو پی اس باید میزان توان مصرفی تجهیزات متصل شده به یو پی اس را در نظر گرفت. بنابراین بایستی تک تک تجهیزات از لحاظ توان مورد سنجش قرارگیرند و محاسبه شوند. به میزان این توان باید درصدی اضافه گردد. توان محاسبه ای می بایست از توان یو پی اس کمتر باشد. این اختلاف بهتر است در حدود 25 درصد باشد.

یو پی اس APC و MGE چه

فواید این کار شامل موارد ذیل است :

-با انتخاب توانی بیش از توان مورد نیاز در هنگام عملکرد دستگاه با بیشترین توان هیچ آسیبی به دستگاه وارد نمی شود و افزایش طول عمر آن را شامل می شود.

-نیاز به ارتقاء یو پی اس در صورتی که افزایش تجهیزات متصله صورت پذیرد نیاز نمی باید. که این مورد از افزایش هزینه های آتی ممانعت به عمل می آورد.

-محافظت و بهره مندی از تجهیزات الکتریکی زمانی افزایش می یابد. که یک UPS مطمئن را انتخاب نمود.

 

استفاده از یو پی اس جهت محیط صنعتی یا اداری:

توجه به نوع کاربری محیطی که یو پی اس جهت آن خریداری می شود. قبل از اینکه یو پی اس را انتخاب نمایید امری مهم است. یو پی اس های استاندارد و صنعتی دارای ظرفیت و بهره وری متفاوت از یکدیگر هستند. و این تفاوت در مورد ولتاژ ورودی و خروجی نیز وجود دارد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس های MGE وAPC و تهیه لوازم جانبی و تعمیرات آنها خدمات جامعی را ارائه می دهد در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights