یو پی اس apc و نحوه کار استابلایزر چگونه است :

یو پی اس apc و نحوه کار

یو پی اس apc و نحوه کار استابلایزر در آن :

یو پی اس apc و نحوه کار آن و اجزای اتصالی به آن را در اینجا مورد بررسی قرار داده اییم.  از برندهایی که حدود چهل سال است که به عنوان استانداردی صنعتی برای محافظت از زیرساخت های برقی استفاده می شوند. می توان به یو پی اس apc اشاره نمود. از بزرگترین شرکتهای فناوری اطلاعات می باشد. که به شکلی قابل اعتماد اتصال و ارتباط را فراهم کرده است.

یو پی اس apc و افزایش

تولید یو پی اس apc:

شرکت اشنایدر الکتریک که خود به تولید تجهیزات لازم برای مراکز داده ها و باتری ها و یو پی اس ها می پردازد. ای پی سی را تولید کرده است. اشنایدر الکتریک apc را در سال 2007 خریداری کرد و با سیستم mge ups آن را ادغام نمود و واحد تجاری انرژی و خدمات خنک کننده آن را ایجاد کردند. 12000 فرد در سال 2007 به استخدام این شرکت درآمدند و عضوی از بزرگترین شرکت های سهامی عام در آمریکا محسوب گردید. ای پی سی در سال 2011 بوسیله اشنایدر الکتریک به برند محصول تبدیل گردید.

 

یو پی اس MGE و کابینت

APC UPS و فعالیت آن :

برای فعالیت شرکت ها و بسیاری از سازمان ها نیاز به قدرتی بی وقفه است که انرژی را برای تجهیزات الکتریکی در زمان قطع شدن برق فراهم می کند. همچنین برای عدم در معرض خطر بودن وسایل مهم و حساس تولید شده اند. و همواره دنیا از قدرتی زیاد استفاده می نماید. پشتیبانی کردن از زیرساخت های حیاتی موضوعی بسیار مهم می باشد. امروزه در بسیاری از خانه ها نیز ضرورت وجود یو پی اس دیده می شود.

چرا که برای محافظت نمودن از سینمای خانگی و رایانه ها و جلبوگیری از ایجاد آسیب و مختل شدن فعالیت آنها بایستی از منبعی بی وقفه استفاده نمود تا از این عوامل جلوگیری گردد. همچنین دوربین های امنیتی نیز که سبب ایجاد حفاظت از منازل و ساختمان های اداری می گردند بایستی توسط یو پی اس به برقی بی توقف و دائمی متصل باشند.

مشاغلی که از APC استفاده می کنند :

جهت انجام امور اداری و تجاری یو پی اس های ای پی سی بسیار مهم هستند چرا که از داده ها و اتصالی بی وقفه برخوردار می شوند. با ارائه راه حل های تضمینی یو پی اس APC باعث ایجاد کمک به افراد در زمان و مکان های مربوطه می شود. به بیانی دیگر به عنوان پیشروان صنعت راه حلی قابل اعتماد و نوآورانه را ارائه می نماید. و تجهیزات را بوسیله جریان خود روشن می کند. در بسیاری از اداره ها و سازمان ها و کشتیرانی ها و فرودگاه ها و بیمارستان ها و نقاطی که به برق بی وقفه نیاز دارند از APC استفاده می شود.

APC SYMMETRA LX:

این یو پی اس ها برای فعالیت در شبکه و سرور مصرف دارد. و استفاده می گردند.پیکربندی توانی این نوع از 4 تا 16 کیلو ولت است.در دیتاسنترها نیز از این UPS استفاده می نمایند. مدیریت یکپارچه و برق قابل تعویض بوسیله افراد کاربر و قابلیت تعویض داغ و باتری و ماژول هوشمند از ویژگی های این مدل است.

یو پی اس apc و کارکرد

استابلایزر چیست :

به دستگاهی الکترونیکی که سبب ایجاد جریان الکتریسیته بدون نوسان به مصرف کننده خود می شود استابلایزر می گویند. به بیانی دیگر این وسایل سبب تقویت جریان پایین می شوند. و جریان بالا را تعدیل می کنند تا ورودی دستگاه همانی که بایستی می باشد گردد. BUCK اسم این عمل است. که هم به شکل دستی و هم خودکار صورت می گیرد. در زمانی که افت جریان وجود دارد جریان توسط استابلایزرها BOOST می شود و هنگامی که الکتریسیته بیش از حد وارد دستگاه می شوند BUCK اتفاق می افتد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های APC و HUAWEI و MGE دارای خدمات بسیار جامعی می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights