یو پی اس APC و نحوه فعالیت آن چگونه است :

یو پی اس و موارد

یو پی اس APC و نحوه فعالیت آن :

یو پی اس APC و نحوه فعالیت و عملکردی که دارد بسیار حائز اهمیت است. در ماه سوم سال 1981 این شرکت توسط سه کارشناس فارق التحصیل شده از دانشگاه ماساچوست تاسیس گردید. یو پی اس APC ساخت کشور آمریکا قدرت اول برق و الکترونیک شرکت آمریکایی شناخته شده. که در تولید لوازم جانبی الکترونیک و محصولات مراکز داده و تولید برق اضطراری معروف می باشد.

یو پی اس های ای پی سی دارای انواعی می باشد که شامل : اسمارت یو پی اس، اسمارت یو پی اس آی تی، اسمارت یو پی اس وی تی و SYMMETRA PX و SYMMETRA LX می باشد.

یو پی اس apc و اجزای تشکیل

کاربرد UPS APC:

در تمامی مراکز صنعتی و پزشکی و ادارات دولتی و حتی در خانه ها نیز برای استفاده از رایانه نیاز به سیستم برق بدون وقفه می باشد که یو پی اس آن را فراهم می نماید. دستگاه هایی که به یو پی اس ها وصل می شوند بسیار حساس هستند و به نوسانات و تغییرات فرکانسی حساسند و تجهیزات گران نیز دارند. با استفاده از یو پی اس از ایجاد هزینه های زیاد و آسیب به دستگاه های مورد نظر جلوگیری به عمل می آید.

نحوه کار یو پی اس ها :

برق AC ابتدا توسط دستگاه یو پی اس دریافت می گردد و سپس بوسیله شارژر موجود در آن این برق AC ورودی جریان برقی که به شکل DC در باتری است را به برق AC تبدیل می کند. و ولتاژ شبکه را تا هنگامی که ورودی ای سی مناسب باشد ادامه می دهد.

یو پی اس apc و مزیت

باتری UPS:

هنگامی که برق شهری قطع می گردد از باتری یو پی اس استفاده می شود. باتری ها انرژی مورد نیاز دستگاه ها را تامین می کند. به همین دلیل از جمله قطعات بسیار مهم یک یو پی اس باتری های آن است. هرچه میزان شدت باتری و ظرفیت آن بیشتر باشد.

یو پی اس APC و اجزای

مدت زمان بیشتری در هنگام قطع برق قادر به برق رسانی است. و این اجازه به فرد داده می شود تا جهت ذخیره اطلاعات و داده های خود مدت زمان بیشتری را داشته باشد. دو نوع اینترنال داخلی) و اکسترنال (خارجی) در باتری ها وجود دارد. که باتری اکسترنال به شکلی جداگانه و درون کابینت باتری در کنار یو پی اس ها وجود دارد. جنس باتری ها شامل نیکل کادمیوم ، لیتیوم یون و باتری سیلور آلکالین و باتری سرب اسید است. سرب اسید دارای انتخاب بهتری می باشد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس APC و  MGE خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. همینطور در زمینه تهیه لوازم جانبی نیز بسیار فعال می باشد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights