یو پی اس apc و معرفی انواع آن :

یو پی اس apc و معرفی

یو پی اس apc و معرفی هریک از آنها :

یو پی اس apc و معرفی انواع آن موضوعی است که به اختصار به توضیح آن در این مقاله پرداخته اییم با ما همراه باشید. از معروف ترین و بزرگ ترین شرکت های تولید کننده در زمینه تولید یو پی اس شرکت apc می باشد. شرکت یو پی اس ای پی سی با تولید کردن یو پی اس و باتری یو پی اس و سیستم های خنک کننده جهت دیتاسنترها و سایر لوازم اضطراری به عنوان بزرگترین تولید کننده و صادرکننده در این زمینه می باشد.

یو پی اس apc و معرفی

تاریخچه APC UPS:

در سال 1981 در ماساچوست آمریکا سه مهندس الکترونیک شرکت apc را تاسیس کردند. یو پی اس های هوشمند در سال 1990 توسط شرکت یو پی اس ای پی سی وارد بازار شد.جایزه بهترین کارآفرین سال از مجله شرکت نیو انگلند در همان سال توسط شرکت apc دریافت گردید.تولید یو پی اس های با توان 2kva و حتی بالاتر که با تکنولوژی mudolar آمیخته بود در سال 1993 در شرکت ای پی سی آغاز گردید. همچنین یو پی اس های هوشمند جدید و اولین مدل پشت ups را نیز تولید نمایید.

در آسیا در سال 1996 اولین نمایندگی یو پی اس ای پی سی در کشور فیلیپین راه اندازی گردید. با دریافت بیش از صد جایزه در سال های 2004 و 2005 شرکت apc سبب استحکام جایگاه خود در جهت کسب و کار و محصولاتش گردید. در حال حاضر از با کیفیت ترین و بهترین یو پی اس های جهان توسط شرکت apc تولید می گردد. طول عمر محصولات این شرکت بسیار باصرفه تر و بیشتر از محصولات چینی است.

انواع یو پی اس apc:

1-اسمارت یو پی اس :

جهت مراکز اداری و مصارف خانگی از این یو پی اس استفاده می گردد. دارای باتری داخلی بوده است و قابلیت اتصال باتری خارجی در بعضی از مدل ها را نیز دارا می باشد.

2-اسمارت یو پی اس آی تی :

راندمان بالایی به شکل آنلاین دارند. که در صنعت یو پی اس فعالیت دارند. یک تا بیست کیلو ولت آمپر ظرفیت دارند. به شکل کشویی در رک ها و ایستاده مورد استفاده هستند.

3-symmetra px:

در ظرفیت های 16 کیلووات دارای توپولوژی هستند. دارای کیلوولت آمپر تا 500 کیلو وات هستند. در فریم های 48 و 160 و 250 هستند.

یو پی اس apc و معرفی

4-اسمارت یو پی اس وی تی :

در ظرفیت های ده تا چهل کیلو ولت آمپر دارای توپولوژی هستند. قابلیت اتصال به باتری اکسترنال را دارند. امکان مدیریت از طریق شبکه و مانیتور کردن را دارا می باشد.

5-symmetra lx:

به شکل ماژولار هستند. در ظرفیت های 4 تا 16 کیلو ولت آمپر و در فریم های 4 و 6 و 8و16 می باشند. مجهز به باتری داخلی هستند و قابلیت اتصال باتری اکسترنال را نیز دارند.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های mge و apc و همچنین تعمیرات آنها و تهیه لوازم جانبی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعی کامل بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights