یو پی اس apc و مدل های آن :

apc ups و یو پی اس صنعتی

یو پی اس apc و مدل های آن کدامند :

یو پی اس apc و مدل های آن مواردی است که در اینجا آورده شده است. apc ups از معروف ترین شرکت های تولید یو پی اس یا همان دستگاه برق اضطراری و رک برای مراکز داده و تجهیزات خنک کننده برای دیتاسنترها و باتری می باشند. در ماه سوم سال 1981 این شرکت بوسیله سه کارشناس که از دانشگاه ماساچوست در رشته الکترونیک و برق درس خوانده بوند تاسیس شده است.

یو پی اس سری easy ups 3s:

این یو پی اس ها از انواع مدل های apc می باشند که ساخت آمریکا هستند. توسط شرکت اشنایدر الکتریک تولید شده اند و برای تامین یو پی اس برای تجهیزات صنعتی و شبکه ای کاربرد دارند. این یو پی اس ها کیفیت بالایی دارند و مقرون به صرفه و کارایی بالایی دارند. افرادی که قصد دارند از امکانات برند apc استفاده کنند این یو پی اس ها بسیار خوب است.یو پی اس های سه فاز از دسته ایزی یو پی اس ها از انواع یو پی اس های آنلاین هستند. در توان های 10کاوا و 15 و 20 و 30 و 40 کاوا تولید شده اند و در بازار وجود دارند.برای مشاغل و کارهای صنعتی این مدل مناسب است.

یو پی اس apc و مدل های

smart ups :

از انواع دیگر مدل های ای پی سی یو پی اس اسمارت یو پی اس ها می باشند که برای مراکز اداری و مصارف خانگی قابلیت دارند. دارای باتری داخلی هستند و در بعضی از مدل ها قابلیت اتصال به باتری خارجی را نیز دارا می باشند. شامل smart ups it هستند که بالاترین راندمان را در حالت آنلاین دارا می باشند. و در ظرفیت های یک تا 20 کیلوولت آمپر در دسترس می باشند. به شکل کشویی در رک ها و ایستاده مورد استفاده هستند. و مدل smart ups vt نیز نوع دیگر آن است که در ظرفیت های 10 تا 40 کیلو ولت دارای توپولوژی هستند. و قابلیت اتصال به باتری خارجی نیز در آنها وجود دارد. مدیریت از راه شبکه و از راه دور و مانیتور کردن در این سری وجود دارد.

یو پی اس های symmetra :

مدل symmetra lx به شکل ماژولار می باشند. در ظرفیت های 4 تا 16 کیلو ولت آمپر در فریم های 4 و 6 و 8 و 16 وجود دارند. دارای باتری داخلی هستند و امکان اتصال به باتری خارجی را نیز دارا می باشند. مدل px این سری از یو پی اس ها دارای توپولوژی در ظرفیت های 16 کیلو وات تا 500 کیلو وات هستند. و در فریم های 48 و 160 و 250 قابل ارائه می باشد.

یو پی اس apc و معرفی

ups چیست :

یو پی اس یا منبع تغذیه بی وقفه یک وسیله الکترونیکی است. که کار اصلی آن تامین کردن توان مورد نیاز بار مصرفی بی وقفه می باشند. بوسیله انرژی ذخیره شده در باتری برق لازمه برای تجهیزات را تامین می کند. یو پی اس بین برق شهری و دستگاه مصرفی قرار می گیرد و علاوه بر تنظیم کردن برق شبکه سبب جلوگیری از ایجاد اختلالات شبکه و ممانعت از ایجاد نویز نیز می شود.

کارایی apc ups:

از مهمترین کارایی این یو پی اس ها میتوان در زمان قطع برق اشاره کرد که بلافاصله و بدون هیچ وقفه ای یو پی اس وارد مدار می گردد و برق لازم مصرفی را تامین می کند. به صورتی که نیازی به ریست و یا خاموش کردن دستگاه های مورد استفاده ندارد. محافظت از وسایل الکتریکی حساس در برابر نوسانات و تغییرات ولتاژی از جمله وظایف یو پی اس ها می باشد. که سبب ایجاد ثبات در جریان برق می گردد و سبب کمک به آنلاین بودن برنامه های مهم و حساس می نماید.

یو پی اس APC و انواع باتری

مزیت های استفاده از apc ups:

استفاده از انرژی پشتیبانی مانند یو پی اس سبب حل مشکلات ناشی از قطع برق می گردد. و حفاظتی کلی را موجب می شود. یو پی اس ها دارای فیلترهای الکترونیکی هستند که سبب حذف کردن نویزها و تغییرات ولتاژی و فرکانسی برق شهر می شود. و از وسایل مصرفی در مقابل رعد و برق و ولتاژ بالا وظیفه محافظت را دارد. و با شکل موج ثابت جریان برق یکنواختی را به مصرف کننده ها ارسال می کند. برای مصرف های معمولی از یو پی اس های نوع انلاین با باتری سرب اسید و یا نیکل کادمیوم استفاده می گردد. که دارای توان 500 تا 2000 آمپر متر هستند. توان یو پی اس های بزرگتر بیشتر می باشد که کیفیت برق خروجی بیشتری نیز دارند.

یو پی اس MGE و انواع آن

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های apc و mge و huawei خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با متخصصان ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights