یو پی اس apc و محل نصب آن چه ویژگی هایی دارد :

یو پی اس apc و راه اندازی

یو پی اس apc و محل نصب آن :

یو پی اس apc و محل نصب و قرار دادن آن بسیار اهمیت دارد. چرا که بایستی محیطی انتخاب گردد تا از لحاظ حفاظتی بسیار کارآمد باشد. شرکت یو پی اس apc از بزرگترین و معروف ترین شرکت های تولیدی در زمینه یو پی اس است. این شرکت علاوه بر ups به تولید باتری و تجهیزات خنک کننده و رک جهت مراکز داده و لوازم اضطراری نیز معروف است. و در این زمینه توانسته از جمله بزرگترین صادر کننده و تولید کننده در جهان باشد.

شرکت apc در سال 1981 توسط سه کارشناس فارق التحصیل شده در رشته الکترونیک و برق که در دانشگاه ماساچوست تحصیل می کرده اند تاسیس گردیده است.در آسیا اولین نمایندگی یو پی اس apc در کشور فیلیپین ایجاد گردید. در سال های 2004 و 2005 با دریافت بیش از 100 جایزه جایگاه خود را برای نعالی کسب و کار و محصولات خود محکم نمود.
در حال حاضر بهترین یو پی اس ها که کیفیت مناسبی دارند توسط این شرکت تولید می گردد. استفاده از این یو پی اس ها از دستگاه های چینی با عمر کوتاه بسیار کارآمدتر و به صرفه تر است.

APC UPS و اینورتر

نصب یو پی اس apc:

با استفاده از دفترچه راهنما برای یو پی اس هایی که توان پایینی دارند. می توان اقدام به نصب و راه اندازی آنها نمود. اما جهت نصب و راه اندازی کردن یو پی اس های با توان بالاتر بایستی از متخصصان این حوزه کمک خواست. شرکت آروند آویژه پارسیان با داشتن نیروی فنی و حرفه ای در این زمینه به راحتی قادر به نصب و راه اندازی و سرویس این دستگاه ها می باشد.

یو پی اس apc و محل نصب

کاربرد upsها :

همه تجهیزات و وسایل برقی به عبارتی نیاز به یو پی اس دارند. از جمله مکان هایی که نیاز به یو پی است در آسانسورها می باشد. که نیاز به برق بی وقفه دارند. بوسیله یو پی اس اگر قطعی برق ایجاد شود افراد برای ساعتها در آسانسور نمی مانند و به وسیله برق بی وقفه یو پی اس براحتی بین طبقات جابه جا می شوند.
دوربین مداربسته : فعال بودن دوربین مداربسته برای ثبت وقایع بسیار مهم است. دلیل استفاده از یو پی اس در دوربین ها نیز همین است تا در صورت قطع برق فعال بمانند.

یو پی اس apc و چهار

تجهیزات پزشکی : نوسانات برقی بر روی لوازم و تچهیزات پزشکی اثر منفی زیادی در عملکردهایشان دارد. از این رو باید با استفاده از یو پی اس مانع از ایجاد آسیب و خطرات احتمالی به آنها گردید.

یو پی اس apc و بخش

محل مناسب جهت نصب یو پی اس :

1- دمای محیطی که یو پی اس در آن قرار می گیرد بسیار مهم است. چرا که یو پی اس در دمای گمتر از 10 درجه و یا بیشتر از 40 درجه دچار اختلال می شود.
2-وجود گرد و غبار سبب ایجاد اتصال کوتاه و اختلال در عملکرد یو پی اس می شود. پس محل قرار گیری آنها بایستی همواره تمیز باشد.
3-تهویه مناسب در محل نصب یو پی اس بسیار مهم است و بایستی به آن توجه نمود.
4-رعایت فاصله حدودی 100 متر از دیوار برای قرارگیری یو پی اس ها بسیار مهم است.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری از یو پی اس های APC و MGE  و تهیه لوازم یدکی خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights