یو پی اس APC و لوازم جانبی آن شامل چه مواردی است :

apc ups و یو پی اس صنعتی

یو پی اس APC و لوازم جانبی آن :

یو پی اس APC و لوازم جانبی که مورد استفاده آن است شامل مواردی است که در این مقاله به آن می پردازیم.ups منبع تغذیه بدون وقفه انرژی می باشد. این دستگاه از وسایل الکترونیکی به درستی حفاظت می نماید. و از آنها در برابر نوسانات و نویزهای برق جلوگیری می نماید.در زمان قطع شدن برق یو پی اس انرژی مورد نیاز تجهیزات را تامین می نماید. همچنین نوسانات برق شهری را دریافت می نماید و به شکل سینوسی تکمیل می نماید.به طور کلی ups بر سه نوع آنلاین، لاین اینتراکتیو و آفلاین می باشد.

یو پی اس APC و لوازم

لوازم جانبی ups :

باتری، کارت snmp ، کابل برق ورودی باتری و کارت پارالل ، کابینت باتری و ریل کیت از جمله لوازم یدکی یو پی اس ها می باشند. این لوازم چند عدد ups را به طور همزمان موازی و خروجی های آنها را تقسیم بار می نماید.
محل قرار گرفتن سوئیچ و سرور و ups درون رک می باشد.ups بایستی به شکل رکمونت باشد تا امکان نصب آن درون رک وجود داشته باشد.

یو پی اس APC و لوازم

باتری ups:

از جمله بخش های مهم ups باتری آن می باشد.در هنگامی که برق قطع می گردد انرژی مورد نیاز ups و مصرف کننده توسط باتری ها تامین می گردد.باتری ها عموما از نوع سیلد اسید و یا نیکل کادمیوم می باشند. انتخاب باتری از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد.

یو پی اس APC و لوازم

تعمیر کردن ups:

بر اساس نوع ups سرویس و بازدید آن می بایست به طور مرتب صورت پذیرد. تا از ایجاد خسارات به آنها جلوگیری گردد. این امر توسط افراد متخصص در این حوزه صورت می گیرد.

شرکت آروند آویژه پارسیان در زمینه سرویس و نگهداری یو پی اس و ارائه لوازم جانبی آن خدمات بسیار جامعی را ارائه می دهد. در صورت داشتن هر سوالی در این زمینه با متخصصان ما تماس حاصل نمایید و از اطلاعاتی جامع بهره مند گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Verified by MonsterInsights